Torpedo

Za taj KND sam cuo sve najgore. Navodno delovi za njih radi neka firma iz Beocina, a kvalitet je blaga katastrofa. Ima negde u okolini Vrsca neki sto rasturaju Torpedo traktore i prodaju polovne delove al ne znam tacno gde
 
U okolini Vrsca? Ajde raspitaj se gde tacno ako mozes, posto sam ja iz okoline Vrsca i nisam jos cuo za te ljude...
 
Imam ja od Schlütera, ljevu i desnu. Ispravna, jaka, kvalitetna- Das Qualität - ako ti nije problem granica:osmeh:.
 
kolega sto ne probas polovno da nadjes ako ti treba broj javi se na pp da ti dam broj nekog lika iz vajske sto ih rastura a da li ima za RX nemam pojma ali pitanje se ne placa:ppozdrav:
 
Ja sam u JUSEL-u nabavio sve sto mi do sada bilo potrebno...

Slabo imaju u juselu za torpeda. Sta si uzimao?

- - - - - - - - - -

Za taj KND sam cuo sve najgore. Navodno delovi za njih radi neka firma iz Beocina, a kvalitet je blaga katastrofa. Ima negde u okolini Vrsca neki sto rasturaju Torpedo traktore i prodaju polovne delove al ne znam tacno gde

U KND kupio kontakt bravicu, sluzula 3 meseca dok je originalna radila 26 godina
 
pricao sam sa tim likom iz vajske rekao da nema, posle malo duze price rece da ce da mi nabavi.
 
Slabo imaju u juselu za torpeda. Sta si uzimao?

- - - - - - - - - -



U KND kupio kontakt bravicu, sluzula 3 meseca dok je originalna radila 26 godina
Lamelu,cetkice za Iskrin alnaser i ne secam se jos ponesto sitno...U razgovoru sa njima cuo sam da mogu ako nemaju da nabave u kratkom roku a povoljni su.Mene je lamela izasla 1500 dinara

- - - - - - - - - -

http://www.polovniautomobili.com/oglas2748920/torpedo_75/? Sta ovom fali pa je jeftin?! Moguce je da ne moze da se registruje,posto tablica nema na slikama...Ko ima iz Vojke,mozda zna da nam kaze iz prve ruke??!
 
da ali su kod vas preradjeni.izdignuta kabina itd.ovaj je standardan a kod vas su i torpedi na ceni.
 
Ako je menjac dobar (tj ne izbacuje iz brzina), hidraulika (neigra, ne upusta), motor (ne trosi ulje, nedimi) gume su mu na pola potrosene koliko vidim, onda mozda i vredi te pare... Mada bi ja preporucio 75 icu bez prednje vuce, mnogo okretniji, menjac mnogo bolji, e sad koliko znaci ta prednja vuca je diskutabilno.....
 
Mogao si je prodati jos proletos, samo da si malo spustio cenu :ppozdrav:! Da neidemo dalje u :off_topic:
 
Nazad
Vrh