Torpedo

Imam ja ipm-ovu bos pumpu polovnu za prodaju kompletnu i ispravnu cena 100 eura ako ta zanima sutra stavljam slike
 
Pre neki dan u firmi gde sam uzeo seme psenice prica covek da je uTorpedo 7506
ugradio motor od Magirusa (V 120 ks mislim).Kaze sve pase(zvono...).
Kad uhvatim slobodnog vremena slikacu to cudo.
Sta kazete na tu kombinaciju?:ppozdrav:
 
Ja ovoga sad imam vec duze vrijeme i nema problema sa mijenjacom a prva 2 sam raskapao neznam koliko puta mislim da ima veze gdje je sklapan sad na ovome u saobracajnoj-prometnoj dozvoli pise zemlja porijekla Slovenija sto mi je cudno malo ali tako je i na svakom odlijevku pise deutz a na prvima nije pisalo nista nego samo ponegdje Torpedo ili nista i skoro se ni nesijecam vise uglavnom 5 godina nije traknut mijenjac a ulje je stalno na max.ili preko njega.Tako je dosao tako i drzim mozda tu lezi zec.
 
Ja ovoga sad imam vec duze vrijeme i nema problema sa mijenjacom a prva 2 sam raskapao neznam koliko puta mislim da ima veze gdje je sklapan sad na ovome u saobracajnoj-prometnoj dozvoli pise zemlja porijekla Slovenija sto mi je cudno malo ali tako je i na svakom odlijevku pise deutz a na prvima nije pisalo nista nego samo ponegdje Torpedo ili nista i skoro se ni nesijecam vise uglavnom 5 godina nije traknut mijenjac a ulje je stalno na max.ili preko njega.Tako je dosao tako i drzim mozda tu lezi zec.

Koji model Torpeda sad imaš i koje si imao?
 
pozz. Interesuje me gde mogu da proverim nivo ulja u menjacu na 75dv? Jel isto tamo gde se i sipa ili ima nesto posebno? Dokle otprilike treba da bude nivo ulja ako se proverava preko one rupe gde se i sipa ulje? hvala unapred
 
Koliko moze 90-tka da trosi u skednjem oranju sa dvobraznim plugom?Malo pre sam video snimak oranja djokeja ali izgleda da ga je postavio na pogresno mesto pa je uklonjen.
 
Man'te se manifetluka,majstor Miša pravi sad kaveze za zečeve i kornjaču da se nesvađaju više
Dobri su to traktori,ja sam kriv što sam se poneo prema 9006 kao da ima bar 130ks
 
djoker, kojom brzinom ores, koje su ti gume na torpedu? inace odlicno oranje :bravo:
 
Nazad
Vrh