Torpedo

Drugari potrebna mi je mala pomoć naime izgubio sam šraf(osigurač) koji preko ručke u kabini isključuje i uključuje kardansko vratilo .Što sam uspeo da shvatim da je on M14 ali navoj nije 1,5 navoj mu je po mom merenju dužine 15-16mm i posle se sužuje na M9-9,5 i na ovaj fi ima još oko 10 mm duž. , ako neko ima tačne dimenzije i zna koji je navoj koji je zamolio bih ga da postavi ili pošalje pp da bih ga mogao napraviti .To je ovaj što je zaokružen imam katalog ali nažalost ne piše nikakve podatke o njemu .
torpedo.jpg

Rešeno evo dim. šrafa ako neko zapadne u slične muke :
vijak-osigurac-rucnog-ku.jpg
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko dimenzije busona sto se uvrce u razvodnik za kipu i ide na cev i spojnicu? Zagubio se i nigde ga nema:zli:. U pitani je TD4006, a mislim da je isti i na vecim Torpedima.
 
prica mi danas jedan covek iz drugog sela kupio pre 5 god 45 ticu i radio menjac izaslo ga 1500evra za delove zar moguce to???
 
znaci kad pogleda covek ti ustedis na gorivo a kad se pokvari tad das ono sto si ustedeo uhhh dodje mi da vrisnem.
 
ovaj sto je kod njega 3 vlasnik prvo je bio u petrovac na mlavi pa u moje selo pa sad u drugo selo.naradilo se to pa mora i da se popralja kaj covek.
 
imam pitanje jedno za tebe al se ima kupi izduvna grana pa da se auspuh prillepi za kabinu ili ti to majstor pravio?
 
Nazad
Vrh