Torpedo

Ja sam plutu kupovao zadnji put jesenas i bilo je

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li je neko slagao dvoradni izlaz kipe na Torpedo 7506? Može li neko da slika ili napravi shemu postavljanja?
 
Jednoradni uvek ide poslednji, dakle duzi oni imbusi i onda moze i dva dvoradna, ali poslednji uvek ide jednoradni.
 
To znam. Imam već jedan jednoradni. Na traktoru postojii druga (prva postavljena) koja nije aktivna. Interesuje me da li mi neko moze napisati sta mi je potrebno sve da bi ga aktivirao, odnosno kako da ga napravim.
 
Pa samo ispod izvadis cepove i zavrnes creva sa potrebnim uticnicama ili za sta vec treba... naravno ako je ispravna.
 
To znam. Imam već jedan jednoradni. Na traktoru postojii druga (prva postavljena) koja nije aktivna. Interesuje me da li mi neko moze napisati sta mi je potrebno sve da bi ga aktivirao, odnosno kako da ga napravim.

Radio sam ja letos, jednoradni je imao izvod, dvoradni bio cepovan. Remont u Petoletki (7500din), i creva sa brzim spojkama (oko 9000 za tri kompleta), ostalo jos da nadjem / napravim drzac za brze spojke. Originalno crevo za kipu je provuceno ispod patos lima, pa sam radio creva sa lakat spojkom da ih ne provlacim.

Obavezno isperi talog kada odvrnes cepove.
 
Teško ćes proveriti, kako niste trazili dok sam bio u firmi, toga je bilo novog koliko hoćeš sve PPT i sve otišlo u rashod


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
U pravu ste, oko 16000 i kusur je i sada u knd-u. A u Vajskoj traži 120e

- - - - - - - - - -

Ja i dalje renoviram mog novog četrdeset godina starog prvenca 4006.
Ne znam kako sličice da dodam da se pohvalim.
Gledam da uzmem prskalicu za njega a pošto još uvek nemam iskustva ni sa vožnjim istog :) Može li mi neko reći koju zapreminu prskalice da gledam. Tj. koliko mogu da podignem na hidrauliku?
Pošto mi je u planu i tanjirača, samo malo da stanem na noge
 
Molim za hitnu pomoć poznavaoce torpeda . Neznam ništa o njima , a mislio sam da kupim jedan 6006 , pojavio mi se u komšiluku , a treba mi tako neki traktor za , lakše poslove .
1. Generalno kakvi su , dali su lošiji od dajca original i kolko?
2.Čuo sam da su mali potrošači i to mi je bitno?
3.Mehanički je volan , pa pitam jesu li teški na volanu i kakav im je "ajnšlag"?
4.Kod ovog je kvačilo nenormalno tvrdo , gazda kaže da se dole može nešto podešavati na nekoj polugi ? Šta bi to moglo biti ?
5. Nisam ga ni probavao , ali on kaže da mu stane kardan kad stisne kvačilo ?? Kako to , jel se to može isključiti ?
6. Čemu služi ručica odmah iza sjedala ?
7. Kolko košta korpa i lamela ako bude trebalo mijenjati samo zato što je tvrdo kvačilo?
8. Vidim da mu na deklu iza sjedala na odlivku piše Deutz , i na bloku motora isto , jel to treba tako ?

Hvala vam unaprijed , svaki odgovor mi je dobrodošao.
 
Nazad
Vrh