Torpedo

ja plačem :sta:
to si nešto pogrešno informisan
verovatno sam samo pričao o tvom karakteru...kao u onoj narodnoj,daj čoveku vlast da vidiš kakav je...
a što se tiče moje poruke slobodno napiši komentar ako se zbog mene ustručavaš...
tj. verujem da bi mnogi želeli da ga čuju :haha:
 
Samo nos drzi u imt temi,jer se tamo valjda razumes(u imt traktore) jer si u ovoj temi poceo kao maxim po diviziji.
Jer izjaviti nesto povodom okretnosti manjeg traktora u odnosu na veci,je u krajnoj liniji,smesno.
 
Za moje misljenje a nista se ne pitam:osmeh:torpedo i nije neki traktor,posto sam ih dosta popravljao ima dosta nedostataka,prvo konstrukcionih.Menjaci slabi,hidraulik crkava,sistem rasklapanja traktor na pola sa imbus srafovima od pola metra sacuvaj boze,lamela mala kao na autu....a delovi ujedaju,zadnje sto sam radio letos je menjac na 45-ci,delove nasli u Brckom,a cena je bila nedaj boze,da je moj bio prodao bi ga onako,nebi ga ni popravljao.
 
Kakav je torpedo 9006. Cuo sam da su im menjaci losi. Moj rodjak hoce da kupi pa reko da pitam. Da li moze menjac da se pokvari skroz da traktor ne moze da radi ili ode samo jedna brzina, pa moze da se radi jos koj dan, nar. da zavvrsi tanjiranje. Ako se npr nesto pokvari na menacu, da li moze da radi sa nekom drugom brzinom? Hvala
 
Za moje misljenje a nista se ne pitam:osmeh:torpedo i nije neki traktor,posto sam ih dosta popravljao ima dosta nedostataka,prvo konstrukcionih.Menjaci slabi,hidraulik crkava,sistem rasklapanja traktor na pola sa imbus srafovima od pola metra sacuvaj boze,lamela mala kao na autu....a delovi ujedaju,zadnje sto sam radio letos je menjac na 45-ci,delove nasli u Brckom,a cena je bila nedaj boze,da je moj bio prodao bi ga onako,nebi ga ni popravljao.
Konja kog nisi jahao nije lepo da komentarises ja ih imam 2 i ne bi ih prodao nizasta.
 
Kočnice su mehaničke pouzdane i dobro koči govorim za ove manje modele 45, 48, 55, 60. Kako koče ovi veći (75 i 90) to ne znam ali i kod njih su mehaničke kočnice.
 
Nazad
Vrh