Torpedo

cek na torpedu je diff na deklu ko na vojnim 110kama?
 
Pa nine ti to nista komplikovano da skines da pogledas, jedino ako budes trebao da menjas KT onda daj nekom ko se razume da nasteluje zazor kako treba.
 
Zbog tog zazora i ne bih sam dirao, strah me da se nesto ne poremeti kad budem skidao a zazor ne znam da podesim kad se sve vrati na mesto.
 
skidaj slobodno i ako se malo razumes u mehaniku nije tesko ni da se nasteluje zazor...inace da se nadovezem na pricu o cenama KT prednje vuce,imate u Adi za 24 000 dinara par zupcanika,njihova prozivodnja i ne verujem da su ista gori od ovih iz KND...
 
Ako je otisao KT ,jel bolje da kupim novi ili stari polovni i gde ih ima,Daki jel imas broj telefona od ovih iz Ade?
 
Poslednja izmena:
Skinuo sam kuciste sa KT i tu je koliko vidim sve u redu.Vidi se samo da konusni ne naleze po sredini na tanjirasti.Evo slika Kucista sa Konusno Tanjirastim zupcanikom
21c9lw9.jpg
efjga8.jpg
Nigde ne fali zub svi srafovi na mestu,jedino kada sam skinuo kardan i onu deklu gde se kopca kardan video sam da osovina konusna ima lufta jer je taj prednji lager pobegao unazad prema zadnjim tockovima tu ide prvpo semering pa taj lager,e sad dali se to desilo dok sam skidao malu deklu to ne znam .Ali dok to nisam skinuo nije bilo nigde lufta.Sada dali su zbog toga prednji tockovi zakocili.....
 
Poslednja izmena:
Nije od blica samo mislim da je to od ranije zato sto nisu svi oguljeni na istom mestu,neki su oguljenj spreda neki iza.Ali vidi se takodje a oznacio sam crvenom strelicom kako se ocrtao kraj zupcanika na dekli iza tanjirastog,takodje se vidi (plava strelica) mesto na kom naleze konusni na tanjjrasti ,to bi trebalo da bude po sredini a ovde vise na kraju zuba
23kxavk.jpg
 
Poznavaoci torpeda koji tipovi pumpe visokog pritiska su se ugrađivali na Torpeda znam za Rikar Benčić ali ne znam da li je bila još neka? Na koji tip može da se stavi klipna Ac puma,kod mene je membranska a hteo bih da stavim klipnu,kako da saznam koji tip pumpe imam?
 
Nazad
Vrh