Torpedo

DEUTZ i torpedo je kao
Masey i IMT
SVE SLIČNO RAZLIKA OGROMNA

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Није лош Торпедо али само 45-48 и 75 -ица ове медјусерије као и 90-тку избегавати од рх-ева ваља само 170
 
Slušam a vozio dugo oba, kakve gluposti možeš čuti ovde
Mic@ u čemu je razlika 558_560?
U felnama
Motor isti , prenosni odnos isti,

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Isto sve,nego tako napisah. 558je okretniji od 560 to sam cuo iz price nisam imao 558. Preko kakvog ovo alevatora saljes?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Nije loš ni imt samo je daleko od MASEY-a
Eto poredite td 40 i IMT 540
Ili 45_48_549
60_560
75_577
Doćete do zaključka da IMT ima bolji motor menjač,kvačilo, hidraulik, volan, diferencijal, e 560_577 imaju lošije kočnice



Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Imam ja C 360 i fala Bogu do sad mi nije izbacio, a jesam ga izvrtao, ali zbog velikog bocnog nagiba. Ono sto sam ja video kod ljudi kojima hoce da izbaci jeste da ga pretovare i na losim putevima kad ga zaljulja teret izbaci. Sve to u kombinaciji sa losim utvrdjivacima brzina na menjacu, cak sam video da kod nekih nisu ni zategnuti utvrdjivaci. Inace i ti torpedo 48 i 60 i 62 uglavnom izbacaju.

I kod ursusa NE mora da RADI KARDAN da bi radio hidraulik.
Aca je u pravu, permutovao sam.. izvinjavam se, zaboravio sam, on ima dosta opcija na onoj rucici.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kako da prepoznam da li mi je otišla pumpa hidraulike na Torpedo 7506? Danas kada sam ga upalio jedva je podigao sjetvospremač, a i volan mi mali slabije ide

- - - - - - - - - -

Kako da prepoznam da li mi je otišla pumpa hidraulike na Torpedo 7506? Danas kada sam ga upalio jedva je podigao sjetvospremač, a i volan mi mali slabije ide.
 
Jel zna neko da li je ista prednja vuca (prednji most) na Torpedu 75 i na kombinirci Torpedo?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Postoji bolja i losija ili su obe dobre? Nisam nikad cuo da je nekom crkla prednja vuca na torpedu 75...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Samo kazem jer si pitao da li je ista kod kombinirke i traktora. Znaci ni kod traktora nije jedna te ista. Ja licno nemam iskustva, ali sam citao da je bolja torpedova(hrvatska) vuca od te druge(valjda ZF).
 
Bila je Talijanska prednja vuča i Torpedova. Bolja ti je Torpedo aako je već tražiš (lakše je naći dijeloe ako nesto odkaže, kao npr konusno tanjirasti par)
 
Bila je Talijanska prednja vuča i Torpedova. Bolja ti je Torpedo aako je već tražiš (lakše je naći dijeloe ako nesto odkaže, kao npr konusno tanjirasti par)
Oke to, nego me interesuje da li pase sa kombinirke na traktor, video sam da na vuci od kombinirke pise velikim slovima "Torpedo", razmisljam da bi mozda mogla biti ista kao traktorska.. to me zanima...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh