Torpedo

Ne.Nisam znao za taj nacin iako je dobro znati ako kad zatreba,a siguran sam da nece zatrebati.


I nisam ja napisao da bih volio vidjeti strucnjaka.Procitaj malo bolje moj post.

Inace taj nacin mi se nesvidja.
1. Nema se sta na taj nacin naplatiti,a covjek od neceg mora da zivi.
2.Uvijek postoji mogucnost da sta zeznes.
 
Poslednja izmena:
Ja sam tarirao pumpu visokog pritiska na 9006 po elementu kao na 7506 po elementu,tako da ima 18ks po cilindru,tj 75ica 72ks,a 90ka 108,u lakim poslovima troši kao 75ica,a i inače kad ima šta da zapne potrošnja je iznenađujuće niska
 
Mindjusar a kako se to pojacavanje konjaze odrazilo na menjac posto kazu da imaju nezne menjace?
 
jel se neda pojačat na onom vijku s kontra maticom (ključ 13) do kojeg se dože kad se skine onaj poklopac s čela?

http://img709.imageshack.us/img709/6218/drawing1modeld.jpg

---------- Poruka napisana u 12:48 ---------- Prethodna poruka je at 12:34 ----------

jel se neda pojačat na onom vijku s kontra maticom (ključ 13) do kojeg se dože kad se skine onaj poklopac s čela?

koliko sam skužio taj vijak kad se otpusti još prema unutra dopušta regulatoru veći hod, a time i veći pomak zupčaste letve...

..aa... sad jel sam dobro skužio, nemam pojma! ak ima netko ko kuži to nek objasni!
 
Dobar dan svima,evo ovako kupio sam pre nekoliko dana 90-ku.pa mi recite sta mislite koje plugove da kupim za njega?pozdrav
 
Nazad
Vrh