Torpedo

Jedan mali 3 klipa
950c6986e93b8e5eb2628f81d86753a4.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Imam problem sa razvodikom, sta kazete indijski se pokazao dobro? Ili da kupujem ppt 140e plus pdv

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Koje ulje ide u hidrauliku 48ice ? Hidrol? odjednom mi više nije mogao da diže kembridž pa sam uzeo novu pumpu , zamijenio , ali sad neće da povuče ulje da ga j. ?
 
Tesko povlaci kad ostane bez ulja, probaj rucicu od kipe...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ok, znaci da uzmem socijalni imam tocak na plugu pa se neću na to obazirati. Bitno mi je da dize i ne cupka.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Inace mu je 6200 sati fabricki je, nekada pisti neće da dize oce nece pa ga molim na rucicu od kipe pa prokine, inace cupka u radu. Bas me muci mnogo..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Ta njegova hidraulika dok radi oke je skroz ali kad pocne da zeza slom zivaca samo covek da dobije..

Nego Luka, po kojoj ceni bi mogao da se nabavi takav motoric, tri klipa?



Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Može da se nadje po otpadima jedan sam kupio na otpadu djaković u NS sekli neke vojne generatore
Bilo i 2_3_ 6 cilindara
Ja uzeo dve 3 pa pravio agregate za zalivanje cena u slobodnoj prodaji je oko 750e


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Promeni razvodnik i manzetnu na klipu od hidraulike.
Hocu da uzmem turski razvodnik u knd? Vala neki dan posao da sejem kukuruz covek ceka a hidraulika ne neće da digne a parkirao ispravan, uhh sto kazes ti druze zivce mi pokidao i samo poceh da žedan rucicu kipanja i prokinu dize sejalicu iz prve.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Treba probati ja cu da uzmem, a ppt 140e plus pdv godinu dana garancije. Ali vidis da su zadovoljni samo nije za oranje.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Па за чега је онда кад није за орање ?!? Јел ви то имате више комада па по потреби мењате или се зајебавате
 
Opet ponavljam taj u KND za 50e završi posao ugradio sam bar 10 komada ali nije baš za oranje, nekako malo kasne reakcije, ili budu baš grube pa otresa u brazdi,
Gumicu klipa manžetnu uzmeš onu zelenu odlična je mislim DALMIK
I bude sve ok
U firmi su slali stare ventile u ppt to je promašaj, kao i remont pumpe,
Ulje SAE 30 i nema brige
Ko ima hidro volan poželjna je tandem pumpa to je zajebalo vek ako može stati na 4 klipa motor, stavljao sam na šestake


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ukratko : Nemože dić kembridž samo malo krene , pumpa bude vrela . Kupim novu , naravno Indijsku 40e da vidim i to čudo . Bilo mi malo čudno što kajlica za zupčanik ne odgovara sa stare nego treba malo veća i što se nova pumpa jako teško vrti rukom al rekoše mi da je to normalno . Ok, nadjem kajlu postavim pumpu , stegnem maticu na osovini dobro , kad nemože uopšte zaverglati . Probam više puta i malo po malo zavergla i upali ali ko što reko neće da povuče ulje .
Juče pogledam , skinem mali poklopac iza ponovo , kad ono , matica se popustila i pumpa se uopšte ne vrti nego samo zupčanik . Šta je sa kajlom nemam pojma . Stegnem ponovo maticu i opet nemože verglati . Ostavio do daljnjeg . Dali je kajla ispala pa zbog toga matica steže zupčanik dalje pa nemože vrtjeti , dali zupčanik odupire negdje iza , da neide kakva podloška tamo ili je pumpa zaribala nemam pojma . Bilo je ulja u njoj i odma kod prvog stavljanja nije mogao zaverglati.

- - - - - - - - - -

Riješeno . Stara pumpa bila malo duža od nove pa su vijci koji ju drže isto duži a ja nisam gledao pa su prošli i oduprli od zupčanik.
 
Sta moze biti na 9006,rucica normalno ulazi u beli zec ali nista se ne desava.Nikakve zvukove ne proizvodi,normalno pustim kvacilo ali traktor kao da je u leru.Koliko u najgorem slucaju izlazi popravka?Traktor planiram da kupim.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh