Torpedo

Zamolio me prijatelj da vas pitam gde moze da pronadje delove od prednjeg zgloba za torpedo 9006 (mislim da je taj model)? Stradalo mu je nesto u zglobu prednje vuce, i kako mi rece, levi zglob.
Ako moze neko da mi da broj telefona od neke radnje ili majstora, bio bih zahvalan.
 
Vredi li nečemu ovaj moj rad?
1_tmb_115316750_Photo0045.jpg
1_tmb_99941192_Photo0048.jpg
1_tmb_88183411_Photo0031.jpg
1_tmb_57658395_Photo0047.jpg

Sumi,jel koristis ulje iz hidraulika ili novi rezervoar razvodnik koji koristis?? Naknadno stavljen ili onaj zadnji izlaz hidraulika? Ja sam hteo da pravim ovako nesto za utovar bala ali sam odustao veliki posao i kupim zadnji utovarivac za bale jbg.
 
Da li neko zna gde moze da se nadje za TD 75 sa prednjom vucom zupcanik 3. brzine na gornjem snopu (24 zuba) moze i polovan. Narucio sam u KND-u ali vec 15 dana odlazu kao nikako da stigne iz fabrike iz HR. Ako neko zna neka posalje br. tel.
 
Da li je neko a predpostavljam da jeste sigurno remontovao trap na 45tici. Imam problem sa onim kajlama kada okrecem upravljac na njima ima lufta sa obe strane. A kada maticu dotegnem malo dosta je tezi na volanu. Sta da radim i kako?
 
Isti problem ima kolega na 4806. Nije na vrijeme dotezano i klimalo se duugo vremena pa se zajelo leziste (Valjda je i konusno i kajla ako sma dobro skuzio). Sad kad stegnes do kraja, gornja ruka uklijesti rukavac i tesko se mota. Rekao je da ce skinuti ruku i stanjiti ju s donje strane brusilicom da dobije mjesta za stezanje.
 
To je bas fabricki sve jer je traktor kupljen nov nista nisam pipao. A sta se desava kada bi ukopao za deblju kajlu?
 
Znam sta mi treba ali strucan naziv mi je problem.Kod rasturivaca vestaka mi treba dva izvoda
 
Hvala ti u ponedeljak ih zovem

- - - - - - - - - -

Zvao danas imaju ali probacu jos negde cena mi je malo jaka 16500 dinara .Ako ne budem nasao moracu kupiti,u svakom slucaju hvala ti na pomoci.
 
Np, sluzimo narodu.... :)

Nego, da li mozes da napises za sta je sve cena 16500. Mene isto interesuje dupli izvod. Imam jedan za kipu i jedan koji nish ne radi, ali ne znam da li sa njega moze da se izvede dalje - tj da li mi samo trebaju creva i spojke,.
 
Kako Belicu ,nista neradi ,taj drugi izvod ti sluzi za vucnu tanjiracu il nesto slicno,gde imas dvosmerni klip,sa jednim izvodom dizes sa drugim spustas.
 
Nisam imao nijedan prikljucak gde je trebao dupli izvod pa sad imam problem.Cena za tu kocku je 16500 din bez creva i prikljucka.
 
Pa Stevo ne radi - ima dve ručice (dve "upravljačke sprave") ali jedna nema izvod :osmeh:

Ova što ima izvod ide na kipu i to radi...

p.s. al me danas obradovao Torpedo,... dosuo sam mu ulje u hidraulik - on ispišao na cevi koja ide na pumpu i na sigurnosnom ventilu koji je iznad povratnog voda.


@rale: imas jednu rucku pored sica?

 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh