Torpedo

Lepo napišem sa full tegovima
8 nazad
10 napred
Nije duplak
Adriatic kabina
Sta je cudno 37xx 3800kg
Ja vagnem zadnjih godinu 105_120kg u zavisnosti od godišnjeg doba
Leti više vučem VOPI CIAO i slabo jedem ali redovno
Zimi slabo vučem VOPI CIAO, obično TINJAK ILI DUNJICA ali guzvam ko krokodil ne redovno se hranim, spavam do 9 ujutru, legnem 2_3 noću i gotovo
Al Ferguson slabo šlajfuje kad sednem

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
A 48ica kakva je ? Sa obzirom da ste rekli da je 60ka neuskladjena , jak motor a ostalo slabo . Kakva bi onda bila 48ica , treba mi za lakše poslove , prskalica 450l , rasipač 900kg , al nemor ga tovariti pun , kultivator ,pogon pumpe za vodu , mala prikolica za drva i tako to?
 
A 48ica kakva je ? Sa obzirom da ste rekli da je 60ka neuskladjena , jak motor a ostalo slabo . Kakva bi onda bila 48ica , treba mi za lakše poslove , prskalica 450l , rasipač 900kg , al nemor ga tovariti pun , kultivator ,pogon pumpe za vodu , mala prikolica za drva i tako to?
Beži od Torpeda moj savet,
Skupi delovi, traktori stari napaćeni veliki deo iz zadruga
Da kupiš novog druga priča
Opet menjač slaba tacka

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da li zna neko od vas,gde se na kabini nalazi fabricki zig ili broj,zbog tehnickog pregleda i registracije,do 2 jula mora da se predje sa starih tablica na nove.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Zasto misliš da malih nije bilo u zadrugama mi smo imali 6 komada malih bila 2 duplaka
i 39 velikih 75_90
A samo 4 komada 75 crvenih nije imalo prednju vuču


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Moj je prodan iz jednog razloga nema vezes sto je zadruzni vec sto majstori dizu ruke od njega kad treba da ga servisiraju.
 
Nazad
Vrh