Torpedo

O ring čepa klipa to se obično jako jako teško otpusti
Evo baš cackam jedan 75 specijal
Miriši da je sa licitacije joj kad otvorim dole ispod kvačila a ono NAVERENE ZABICE to je VRH IDIOTIZMA, ne troše se jednako jel var je negde tvrdji negde meksi pa sjebu druk lezaj i korpu i lamela dobije
A na osovinicama zabica socijalne rascepke već pojedene jedna ispala


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
O ring čepa klipa to se obično jako jako teško otpusti
Evo baš cackam jedan 75 specijal
Miriši da je sa licitacije joj kad otvorim dole ispod kvačila a ono NAVERENE ZABICE to je VRH IDIOTIZMA, ne troše se jednako jel var je negde tvrdji negde meksi pa sjebu druk lezaj i korpu i lamela dobije
A na osovinicama zabica socijalne rascepke već pojedene jedna ispala


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Napravio sam ja alat,medjutim sa kljucem sam lako otpustio.
 
Da ide onaj ko za brusilice ključ
Super kad je lako bilo ja sam nekad morao i grejati
Evo zavrsio dajca puklo oko na cevi od preliva na 1 cilindru pa hardletovao sad je suv i kvačilo uštelovano pa lepo šalta
Vidim kočnice zamašćene, prednje poluosovine cure, razvodnik hidraulike, orbitrol, čak i razvodni ventil sve curi i masti
Skroz zapušten traktor

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Sada zvah u ppt trstenik,pumpa od 19kubika 110e plus pdv, razvodnik ppt 140e plus pdv. Mislio sam da su u stečaju ali nisu. Godinu dana garancije daju.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Meni trgovac na PPT pumpu nije moao da da nikakvu garanciju. A crkla posle 2 meseca. I jos mi pre toga jednom obrijala kajlu i zajela remenicu. Ista kao pumpa volana za IMT 560 i placena 27.000 dinara. Tako da pazite za garanciju tj. da vam daju pismeno.
 
Moji su za firmu uzeli pumpu juče,novu plaćena 30.000din za neki kamion,racun i garancija sa pečatom direktno u fabrici kupljena. E sad kako će sliziti videćemo pokazace vreme.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Petoletkina. Isto ugradjena u kamion jer je stara jednostavno izgubila pritisak. Ja nisam dobio nikkvu garanciju, sto me je i cudilo. A trebao bi s obzirom da nije jeftin deo i da sam dobio i fiskalni racun a i fakturu. Razlog propadanja je usteda na materijalu, tj. kineski kuglicni lezaj na osovini pumpe koji se raspao. Zamenjena polovnom PPT i nikakvih problema posle.
 
Svasta moguće sve,al bas cu da vidim sta će biti sa ovom. U glavnom garanti list ima i faktura.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Koji deutz nosi? 40nm+45s+45s+45s+30s ventili 0.15 usisni i izduvni.
 
Poslednja izmena:
Ako pitate koji je motor u pitanju pravo da vam kazem pojma nemam,nisam ni znao da ima vise modela,treba nekom drugaru da vratim glave na torpeda 75 a nikad mu ni blizu nisam prilazio a kamoli radio pa ne znam mere,znam samo da je 4 cilindra jer sam to video.
 
Kolega hvala na informacijama,da me ne shvatite pogresno jeste 100% sigurni za stezanje glave,hoce to izdrzati oni "srafici"?
 
Nazad
Vrh