Torpedo

Jesi zvao Brata DJONSONA u VAJSKU
juče sam bio ima 2_3 RX ali mislim da još ima delova za male
Nadji kod mene na fejsu DRAGAN MIŠKOVIĆ

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Problem u radu hidraulika mi se pojavio predveče. Pre nego je izletela cev sa prioretnog ventila vod za hidrauliku počeo je na većem gasu da ubrzano cupka dok na manjem gasu radi normalno.:sta:
 
Ako ubrzano cupka pušta ili manžetna na klipu ili na gumici na razvodnom gubi ulje
Ili je samo ulje loše i razbijeno
Dali ima slobodan protok kroz razvodni ventil?


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Za početak proveri da li imaš lufta u desnom kočionom dobošu,ako ima,onda njega skini pa onda oslušni te simptome
.
 
Moze li mi neko objasniti kako funkcionisu I cemu sluze poluge za podizanje prikljucnih nosenih uredjaja prskalice I slicno na Torpedu 4006 D?
jedna znam sluzi da dignem I spustim uredjaj do odredjene visine, ali druga me totalno buni! Hvala
 
Imaš onu sa brojevima (grubu)
I onu do blatobrana što se kači dole i gore
Ako sa njim ne oreš ostavi je dole i gotovo

A ako hoćeš da oreš sa njim bez točka,
Prebaciš je gore, odvrneš šraf na oprugi toplink veze i sa grubom spustiš na odredjenu dubinu,
Nema šanse da kopira teren kao Fergusonov sistem ali radi posao ako je sve ispravno
U ostalim poslovima spustiš je dole i zavrneš šraf na opruzi


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Imaš onu sa brojevima (grubu)
I onu do blatobrana što se kači dole i gore
Ako sa njim ne oreš ostavi je dole i gotovo

A ako hoćeš da oreš sa njim bez točka,
Prebaciš je gore, odvrneš šraf na oprugi toplink veze i sa grubom spustiš na odredjenu dubinu,
Nema šanse da kopira teren kao Fergusonov sistem ali radi posao ako je sve ispravno
U ostalim poslovima spustiš je dole i zavrneš šraf na opruzi


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
fala, al ne orem, imam samo prskalicy za sad I ksko da postavim onu do blatobrana?
 
Trebala bi mi pomoć oko torpeda 4806. Trebao bi mi izvod hidraulike za dvosmerni klip, ja imam klasičan jedan izvod za kipu i jednu ručicu. Šta bi mi sve trebalo da mogu imati izvod za dvosmerni klip?

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kod mene je bio daj dvosmerni i jedan jednosmerni. Koliko sam upućen bio je nasrafljen na ovaj jednosmerni. Bilo je jedno crevo samo na tom dvosmernom tako da kad sam kipovao prikolicu gurao na dole a vraćao na gore, znači bilo je kontra. Uglavnom, taj dvosmerni je skinut a crevo smo prebacili na jednosmerni.
 
Trebala bi mi pomoć oko torpeda 4806. Trebao bi mi izvod hidraulike za dvosmerni klip, ja imam klasičan jedan izvod za kipu i jednu ručicu. Šta bi mi sve trebalo da mogu imati izvod za dvosmerni klip?

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka

Treba ti dvoradni (dvosmerni) ventil, tri srafa da spoje kranji i srednji ventil i creva sa brzim spojkama.

0323-620x464.jpg

 
Trebala bi mi pomoć oko torpeda 4806. Trebao bi mi izvod hidraulike za dvosmerni klip, ja imam klasičan jedan izvod za kipu i jednu ručicu. Šta bi mi sve trebalo da mogu imati izvod za dvosmerni klip?

Poslato sa PRA-LX1 pomoću Tapatoka
Samo onaj medju razvodnik i creva i uzmi nove gumice original obavezno!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
KOnačno otkrijem šta lupa u točku 48ica. Mislio pakne , kad ono popustili vijci točka , oni koji drže "srce" ?? Medjutim pritegnem sve dobro i ponovo se popuste isti dan . Moram staviti nove možda sa sitnijim navojem , kontra matice , jače podloške . Zna li neko koji idu tu tačno vijci , da nije neko stavio tanje . Koja debljina , kakve podloške ?
 
I meni se to desilo, popustili se safovi sto drze tegove. Dotegnem i to je to.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pazi da ne zezne brezone da ne pokida. Jbg desava se.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh