Torpedo

Mora

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ali nadji nekog sto moze da uradi kvalitetno ja sam 1 put nosio kod coveka sto sam radio sve pumpe kod njega ali nisam nosio nikad od Torpeda pa je rekao da nema bas platni i da ne zna kako ce ispasti i bio pogodio je nije bas radilo kako bog zapoveda pa sam skinuo i odneo drugom koji ih je sredio.
 


- - - - - - - - - -

Ja sam nastelovao jos odavno pomocu ove slike i jos jedne ali ne mogu da je nadjem . Odvaja super dobro i meka prilicno pedala
 
Kako najlakse skinuti kabinu na torpedu jel ide iz jednoma sa blatobranima?

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Da, sablatobranima moras je odvojiti od patosa, i od prednjih nosaca otkaciti struju i vazduh ako je na blatobranu uticnica.
 
Potrebna mi je pomoc, u pitanju je Torpedo 75 adriatic. Problem su kocnice tj kada stisnem kocnice pogotovo desnu pocne nesto da drobi, u medjuvremenu u oranju traktor mi je proklizavao i tada mi je se isto culo.sta moze toliko da udara,dobosi mi imaju lufta ,ali nebi mi se to culo kad traktor proklizava, da li moze biti u diferencijalu kakav problem. Da li se ikom desavalo slicno i sta moze da bude?
 
Moze neko da napise kad se aktivira grejac na motoru 6206 model .Vidim da dolazi struja i nafta na njemu . Uopste ne znam da li funkcionise.
 
Ja sam ga stavio pre 2 godine kupio u knd 5200din bio,ima bimetal gasi kada se ugreje do kraja. Mnogo dobra stvar,povezao preko releja taster u kabini i lampica,mora da upali ma koliko motor bio los,ali prvo i osnovno mora biti dobar akumulator,jer kada duze grejes a mraz iscrpi ga.

Послато са HTC Desire 650 уз помоћ Тапатока
 
Igranka bez prestanka.
25r00g0.jpg
907ket.jpg
 
Nazad
Vrh