Pozdrav forumasima

Maraja

Novajlija
Učlanjen(a)
12 Jul 2017
Poruka
13
Lokacija
Kragujevac
Zdravo, ja sam Marija, iz Kragujevca sam. Pocela sam da se bavim jagodarstvom na porodicnom imanju. Da se razumemo odmah, osim saksijskog cveca (a i to retko) nista u zivotu posadila nisam. Verovatno cu imati ispade u porukama, vrlo verovatno cu pojedine dobro nasmejati :D Ja sam jedna od retkih koji su napustili drzavnu sluzbu jer ne zele da gube vreme. Ako nekom treba pomoc oko pravnih pitanja slobodno neka se javi posto sam po struci diplomirani pravnik, nadam se za koju god i advokat. Toliko mogu da vam pomognem, nadam se da ce forumasi meni resiti pojedine nedoumice iz njima bolje poznate oblasti. Pozz svima
 
Dobrodosla Marija . Potrebana je hrabrost za takav izbor nadam se da ces naci potrebne informacije . Svako dobro
 
Pozdrav marija i dobro došla na poljoinfo forum.
 
Hvala svima na dobrodoslici. Vidim da neki smatraju da je moja odluka hrabra, vecina oko mene se za glavu drzi :haha: i nista im jasno nije. Nadam se da cemo se kuckati a vremenom i videti kako je i da li je ovaj moj ekseriment uspeo. Pozzz
 
Добро дошла Марија :ppozdrav: Само напред,ништа данас није лако,па и то ћеш савладати ::novac::
 
Nazad
Vrh