Zanimljivi You tube kanali

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.339
Lokacija
Apatin
Naišao sam na interesantan kanal na You tube a kako nije vezan za poljoprivredu otvaram temu za predstavljanje tih kanala u skciji Caffe. Znači nisu direkno vezani za poljoprivredu, ali mogu zanimati neke posetioce poljoinfo foruma.

Tema ovog kanala je popravka manjih elektro uređaja

https://www.youtube.com/channel/UCMP3-OuUG4AAvivyXlEOLVQ/videos
 
Svaka cast Vesicu,pratim ga dosta dugo,mlad i vredan decko.Koliko znam njegov kanal je jedini te vrste u nasoj zemlji,ostali koji snimaju ili su gameri,a realno tako je puno brze steci popularnost i zaraditi pare,ili ako nisu gameri onda su nesto tipa kao Srpski Tutorijali,pricanje o racunarima,mobilnim telefonima,itd itd.
Evo nesto od mene,od xxx kanala koji pratim ,ovaj mi dosta koristan,a nije bas connected sa poljoprivredom.Ako nije za ovu temu neka se brise,no problem sa moje strane :).
https://www.youtube.com/channel/UC6MEb54vwjicHs7L39sS4hA
 
Evo ih samo s vrha glave par poljoprivrednih:

Onelonleyfarmer
HowFarmsWork
Ardennesvideoagri
trekkerweb.nl
deano0303
farming photography
tractorspotter
Welker Farms inc.

A evo i pokoji nepoljoprivredni koje pratim:

Matthias Wandel - stolar koji se bavi zanimljivim starima
clickspring - Urar koji sastavlja jako komplicirane mehanizme, precizan u P.M.
ThePostApocalypticInventor - mladi njemac koji iz nicega napravi nesto
Mustie1 - Amer koji kupuje stare krseve popravlja ih i prodaje dalje
EricTheCarGuy - Automehanicar koji ima jako puo starijih videa gdje popravlja razno razne stvari. Noviji videi postali malo dosadni al ajde...
JimmyDiResta - Jako mastoviti amer koji pravi sve i svasta za razno razne musterije i sve dokumentira
Jafromobile - Covjek koji JAKO DETALJNO prica o djelovima automobila prilikom sastavljanja i rastavljenje jednog od njegovih "frankenstajna"
LetsDig18 - decko koji se bavi bagerima i raznim gradjevinskom mehanizacijom, valja ponekad pogledati
AvE - Kanadjanin koji pravi recenzije raznih alata i prije nego ga upali, SVAKI alat rastavlja u param parcad i gleda koliko je kvalitetno napravljen
Wranglerstar - Ameri koji zive na osami i bave se samoodrzivim zivotom.
ChuckE2009 - mladi varilac od kojeg se moze ponesto i nauciti, pogotovo u starijim videima


Nije mi se dalo izvlaciti linkove, ima ih previse... Koga zanima neka malo pronjuska.
 
Дарка пратим од почетка

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
[video]https://www.youtube.com/channel/UCVVAnxQ2YMC_qlc7QfPA2YQ[/video]

Pre neki dan naleteo na neki njegov video,pojma nemam kako,to je ona ''weird side of u tube'' kad te sa muzickih video klipova odnese na ''kako napraviti raketu u ssm varijanti'' lol...
Uglavnom ovaj je izgleda nas covek,po komentarima,pa reko aj da podelim,mozda neko ovde voli da kuva :D.
 
Jeste, Srbi su. Mislim da su iz okoline Krusevca, stvarno su dobru pricu napravili sto se tice produkcije, a i hrane.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Par korisnih YT kanala o majstorisanju donyboy73 servis za male motore.
Kriger ac domaći kanal o zavarivanju, ima mnogo dobrih saveta za početnike.
World Mechanics saveti o popravci raznih automobila.
 
Donyboy-a sam i ja preporucio pre par godina,a dovoljno je spomenuti kako i sam kaze na kanalu :),''The small engine doctor''.
 
Pored Krigera za zavarivanje su meni mnogo pomogli sledeći kanali.

MastakSvarka

СВАРЩИК В ГОРОДЕ

Svakakvo majstorisanje i pravljenje korisnih stvari.

Donn DIY

Mnogo popravki za peugeot 307 (mada već odavno ništa ne objavljuje).

Is It Fixed Yet?
 
Samo za gurmane :) Prvi u svetu su poceli snimanje tih kulinarskih specujaliteta u ovakvom fazonu.Snimaju mahom na Rtnju,Jastrebcu,Juhoru,obalama Morave...Pejzazi od kojih zastaje dah.Vidjam ih cesto u akciji sa gomilom kamera,dronova i tih skalamerija sto su potrebne za snimanje kvalitetnog materijala.
 
Nazad
Vrh