Potrebna pomoc oko pumpe za vodu.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
30.438
Lokacija
Adasevci-Zapadni Srem
Ovako nije da podvaljujem oglas i sl,jednostavno imam problem...tj imam 2 pumpe za vodu,pumpe su skoro nove,kupljene su za ugradnju na jednu fabriku ali nikad nisu bile ugradjene i sad stoje.Pumpe nisu kineske,turske...skandinavskog porekla su,idu na 3faznu struju,imaju centrifugalne turbine,jedna je snage 1.2kw,a druga 5.6kw. Ne znam ni za cega su tacno a ni koliko ::novac:: vrede jer bismo ih prodali ali ne znamo koliko to kosta ni kome ih ponuditi....
img.php

Post je spojen: [time]1272305806[/time]
_________________________________________________
 
Ova leva mi lici na mesalicu za centralno grejane a ova desno neznam da si uslikao plocice sa podacima onda mozda i moze malo pribliznije da se kaze.
 
Nisam uslikao plocice,samo ovako na brzaka cisto informativno jer smo imali druge planove,sad smo odustali od toga i hocemo da ih prodamo jer nam ne trebaju.
90% da su obe kao pumpe za vodu cg-a.
Mislis da na plocicama pise protok pumpanja l/min ??
 
Da na plocici sigurno da ima podataka sta moze da uradi ali mi je cudno da je 5,6kw.
 
Tako mi je brat rekao da ima 5.6kw.
Sad sam mu poslao poruku da uslika ovih dana pa da mi posalje slike.
Ja sam pre imao slicnu pumpu IMP za centralno sporu a pisalo 435kw :sta:
 
N.A. nemoj zajebavati 435kw. mora da je ispred tih brojeva bila nula 0,435kw. Te male pumpe su u w-tima a ne u kw.

435kw nemoze da potrosi ni celo selo za jedan sat, a ne jedna pumpa.
 
I meni je bas nerealno,trazio sam zarez negde ili 0 ispred ali nisam nasao...ni samom sebi i dalje ne verujem,a bila je velicine malo bolje lubenice.
Koliko bi mogle da kostaju te pumpe djuture?
 
North ARMY je napisao(la):
I meni je bas nerealno,trazio sam zarez negde ili 0 ispred ali nisam nasao...ni samom sebi i dalje ne verujem,a bila je velicine malo bolje lubenice.
Koliko bi mogle da kostaju te pumpe djuture?
Pogledaj u Limundo
 
:off_topic:
kakve su to ponude,imate oglase pa tamo trgujte s tim cereslima a ne u cafe, :haha: :haha: :cao: ::000::,malo i ja da pravim nekog reda ovde...........................
 
Obecao sam da ce tema biti sanirana,samo dok saznam cenu i namenu pumpi :D
Ajd bolje nadji kupce pa da idemo na :ppozdrav: nego sto zavodis red ::namigivanje::
 
N.A vidiš,kada sam ja tražio pomoć,ti si mi obrisao 3 puta post i napisao si da tražim pomoć medju oglasima.
Zar pravila ne važi za svakoga?Jesam u pravu ili nisam? ::lose::
 
North, saznaj da li su pumpe upotrebljive za bunare ili vodovod i ako jesu napravi cenu. U tom slučaju mogu da prosledim ponudu čoveku.
 
Nazad
Vrh