Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kris morali bi da plate. I da je mali klip a ako je pocetkom avgusta ima vremena da bude kakav takav klip. A drugo kako plate stetu kad je on kukuruz mali 8-10lista? Steta mora da se proceni i plati. Uvek se ide predprocena i na kraju kad dodje do zetve uradi se konacna procena.
Neznam malo mi je nelogično da se vidi npr. u okruženju da ima nekih klipova a na xy parceli nema i da je npr. 5 avgust...a kada je u 8-10 listu i kad potuče led imao slučaj baš ove godine drugar i priznata mu je šteta od 10%,a kukuruz se skroz povratio za nedelju dana...:ppozdrav:
 
Jbg voli soja rosu,a kukuruzima ti da ide i jedan crnac sa hrvaticom i austrougarkom u paketu možda bi bilo pomoći...
 
Evo i mene...operacija krajnika prosla uredno,mada mi doktor preporucio da prekontrolisem stitnu zlijezdu zbog cestih upala i pojacanog znojenja..preporuka..10 dana bez ikakvog fizickog napora
 
Jel' neko zna e-mail adresu od čovjeka što bude u Rumi na vašaru prodaje i pravi naljepnice za poljoprivredne strojeve bude tamo pokraj ceste kad se ide od silosa prema vašaru oko njega su priključci i traktori
 
Ovi Poljaci baš imaju velike donje delove muškog polnog organa...

https://www.facebook.com/KomitetObr...770490627705/1939701499601268/?type=3&theater

DFHEYTGWAAEtvp6.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh