Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne morate gledati Englesku, tamo kisa pada non stop. Pogledajte recimo Bliski istok, kada padne 50l kise za godinu dana. Isao sam po Slavoniji neki dan, tamo su usevi mnogo bolji nego kod nas. Dunav je barijera vazdusna i oblaci ne mogu da predju. Paor je tu u pravu.
I sinoc i zadnjih 20 dana vec u koliko navrata iz Bosne ili Hrvatske oblaci prosli lako preko Dunava i bilo kise u zapadnoj i severozapadnoj Vojvodini!
To sto nije pokisla cela Vojvodina ne moze biti kriv Dunav, koji ipak nije bio granica!
 
Ako nisi dobar sa njim računaj da će te prijaviti.Povadi sve papire i dozvole da budeš miran i radiš bez problema.Koštaće ali jbg.
 
Dakle od kojeg Avgusta, od 1 ili jos koji dan posle da pocinjem da se molim za led? Ako moze precizniji datum jer izgleda da ovo za kisu ne pali! :osmeh: Za sad sam se uzdrzao od takvih molitvi, ipak nisu svi osigurali!
Meni ova prva godina da osiguravam sve parcele koje obradjujem, cak i one koje nisu registrovane i nece biti povracaja!
 
dukej@Da si i ti bio tu da navijamo dobili bi 6 litara,a ovako smo samo 3 litre...:ppozdrav:

Peet@Zar stvarno misliš da bi isplatili nešto ako bi tu bilo jasno ko dan da nema ništa od klipova???:ppozdrav:
 
Kris morali bi da plate. I da je mali klip a ako je pocetkom avgusta ima vremena da bude kakav takav klip. A drugo kako plate stetu kad je on kukuruz mali 8-10lista? Steta mora da se proceni i plati. Uvek se ide predprocena i na kraju kad dodje do zetve uradi se konacna procena.
 
U revansu tesko da cemo pobediti (oblacnost sa kisom) jer ne znam ni da li ce nam pruziti revans, a bogami i rezultat je tesko nadoknadiv, vode brate sa xxx : o!!!:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh