Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma ljubomorni nego šta ... :osmeh: ...
Bilo bi dobro da odradiš jedan paparazzo i postaviš fotografiju "prijateljeve prijateljice", pa da pogledamo i uporedimo, da malo ubijemo vreme u danima praznične dokolice.
Valjalo bi naravno da slike takođe budu iz ove "pozadinske perspektive, kako bi što konstruktivnije mogli napraviti poređenje i utvrditi postoji li opravdanost za takvo prijateljevo ponašanje.
 
Ma ljubomorni nego šta ... :osmeh: ...
Bilo bi dobro da odradiš jedan paparazzo i postaviš fotografiju "prijateljeve prijateljice", pa da pogledamo i uporedimo, da malo ubijemo vreme u danima praznične dokolice.
Valjalo bi naravno da slike takođe budu iz ove "pozadinske perspektive, kako bi što konstruktivnije mogli napraviti poređenje i utvrditi postoji li opravdanost za takvo prijateljevo ponašanje.

Uradi ti to pa da me uhvati...

- - - - - - - - - -

Mogu li ja da slikam moju komšinicu i da postavim sliku ovde?
hajde uradi to da vidimo...
 
Izem ti ovu tehnologiju, ja slikao komšinicu ali komp neće da učita slike, kaže matora ti traži nešto mlađe, a za mlađe treba lova tako da drugari ostadoste bez slike. Više sreće drugi put kao u loto izvlačenju. :osmeh:
 
Drustvo sta vi mislite o onim "selfi" fotografijama sa krmacom, ovcama, kravom na onoj kletoj fece stranici?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ja ne mislim ništa jer nemam face... Nikad ga nisam ni imao...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Drustvo sta vi mislite o onim "selfi" fotografijama sa krmacom, ovcama, kravom na onoj kletoj fece stranici?

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Hahahah da nisi konkretno mislijo na jednu mladu damu sa te stranice??

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh