Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SAMA

Moderator
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
8.394
Lokacija
Stara Pazova
Prelazimo na novu temu.Prethodna je ispisala i previse stranica.:ppozdrav:
 
Sto se klime tice, onaj ko postuje preporuku da razlika izmedju spoljasnje temperature i unutrasnje bude oko 5-7 stepeni, taj slobodno ne mora ni da pali klimu :)
 
Do 39,7C je išla automatska stanica u gradu, tu je negde.:osmeh:

Baš vala jedva čekam prekosutra da zahladi, ne samo zato što ne volim vrućine velike.. nego još više zbog ovih morona na Tv-u, novinama, vestima... dosadni su kao proliv sa ovim upozorenjima, savetima, najavama kad nastupe ovakvi dani...

Jeste, ajde lepo najbolje svi da umremo sad zato što je došla vrućina...

Inače, baš sam juče popodne bio do Zrenjanina.... stvarno žalosno i teško za oči gledati onaj "spaljen" krajolik... ::jako_besan::
Javi se sledeci put kimi kada dolazis u Zr, da se upoznamo.

Nada poslednja umire.
 
Ne morate gledati Englesku, tamo kisa pada non stop. Pogledajte recimo Bliski istok, kada padne 50l kise za godinu dana. Isao sam po Slavoniji neki dan, tamo su usevi mnogo bolji nego kod nas. Dunav je barijera vazdusna i oblaci ne mogu da predju. Paor je tu u pravu.
 
Ajde bre malo sunca i odmah vanredne mere...pa juli je...ja bre kada sam bio mali u stojadina pa do Sibenika na more...a stojadin nije imao klimu...moz misliti???

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Juče na 27 podešena klima u kući, kada udješ u kuću kao da si ušao u hladnjaču
 
Poslednja izmena od urednika:
Prelistao sam malo meteo forum i tamo kazu da jos veceras ima negde male sanse za padavine a posle sledi jedan dug perioda suvog vremena koji niko za sada ne vide kraj ovog suvog vremena.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh