Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesil ga pitao za koliko para pokazuje mašine koji nemaju motor???Jesi bio u Svilajnac???
 
Nemojte tako, ipak je to nas ministar.
Nova mera u agraru je poskupljenje goriva. Nece se vise moci pivo piti ispred bircuza ili kavane i ostavljati traktor na leru.
Pošto ne radi u mom interesu nije moj minisar, a da li radi u vašem ineresu i da li je vaš to ne znam !? A ovaj post mi liči na onaj iz cene žita, za koji si napisao sa je sprdnja !? Inače oni ispred dućana i kafane ili su propali ili će propasti ili ne mogu da upale traktor.
 
Poslednja izmena:
Seme je dosta jeftinije, a i hemija.

Recite koji preparat vas zanima, sad sam bas kod njih ulogovan mogu da vam kazem cenu, evo amistar extra 1l-76e
Mene konkretno ne zanima. Prosle godine smo npr generik Select Supera (pandam Kletoxu) placali 25eura, a total 5 eura. Na kraju smo preneli hemiju odavde iz Srbije. Iz razgovora sa ljudima svi su se hvalili da na crno kupuju nasu hemiju galenika i CA.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Savo@ ovi Poljaci teži od svih preko 30% i svi su MMA, a ostali pokupljeni iz svih borilačkih sportova. Nameštaljka za spektakl. Bio sam skoro na maitai boksu na Tajlandu, isto skupili po ulici ljude i pustili pred borce-pitove, muške i ženske, razlika očigledna
 
Savo@ ovi Poljaci teži od svih preko 30% i svi su MMA, a ostali pokupljeni iz svih borilačkih sportova. Nameštaljka za spektakl. Bio sam skoro na maitai boksu na Tajlandu, isto skupili po ulici ljude i pustili pred borce-pitove, muške i ženske, razlika očigledna
Ova jedna tuča je između kobojagi navijača,ima ih svakojakih,a meni zanimljivo da npr.Sveđani idu na onolike Letonce ili Litvance ili šta su već, ko bikovi a ovi tanani atlete,pa tako se zamislih šta je sledeće ,kakvih sve gluposti od nazovi sporta neće izmisliti,bolje da su se skupili i nahranili gladnu decu širom sveta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh