Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[FONT=&quot]Doslo vreme za zimu pa pitaju Indijanci njihovog vraca[/FONT]
[FONT=&quot]- Kakva ce zima biti ove godine[/FONT]
[FONT=&quot]vrac odgovara[/FONT]
[FONT=&quot]-bice hladna zima[/FONT]
[FONT=&quot]Indijanci poceli da seku drva po sumi pa zimnice...[/FONT]
[FONT=&quot]Kad ono bila neka topla zima.[/FONT]
[FONT=&quot]Dodje i sledeca godina, opet Indijanci pitaju vraca kakve ce ove gidine da bude zima.[/FONT]
[FONT=&quot]On se razmisljao i pomislio je , ako je prosle godine bila topla valjda ce ove da bude hladna i on im opet kaze bice veoma hladna zima.[/FONT]
[FONT=&quot]Indijanci opet poverovali i pakuju drva ,pripremaju zimnice..I opet bude topla zima.[/FONT]
[FONT=&quot]Trecu godinu ode vrac u meterolosku stanicu i pita gde im je covek koji najavljuje vrme...Pronadje on coveka i pita ga :[/FONT]
[FONT=&quot]-kakva ce ove godine da bude zima?[/FONT]
[FONT=&quot]-Bice najhladnija zima ikada[/FONT]
[FONT=&quot]-A kako ti to znas [/FONT]
[FONT=&quot]-Pa vidim indijanci vec trecu godinu za redom spremaju drva kao ludi !!![/FONT]
Zaposeli indijanci temu da vide gde je najpovoljniji ogrev. :haha:
 
Ti po Sremački....::namigivanje::
A (mi) htedosmo ozbiljno...:osmeh:
E sad ću ti kast'i a nek' ti kažem, biće mi makar srce na mestu (negdo oko gu.....ce)...:haha:
Drva "vučem" odakle stignem, zapušteni kanali, mrtvaje, ćoškovi jezera itd. samu u privatno ne diram...
Navučem bar 10-15 kubika kojekakvih vrba, gloga, šljiva ringlova, zova i po koji bagrem,ovo poslednje sve manje, jer nisam jedini, Ciganija iz "tvog" (Donjeg) Srema namirisala dobar biznis i seku sve što stoji vertikalno, a zovedu ga drvo, pogotovo u takim godinama (Zimama) kad je toplo i može se po ataru ići kojekakvim "njihovim" vozilima...
I ne kupujem drva već 10-tak godina, cena me ne zanima, i baš sade sam sebi se čudim, koj moj ti sve ovo divanim...:cao:
Kanda sam svukao kojeg "rogonju" više od uobičajenog...:ppozdrav:
 
U ataru drvo više nigde ne postoji jer je sve posečeno.Najgore mi je što ne sklone grane pa kada odeš na proleće da nešto radiš prvo moraš arbajt u sklanjanje granja pa tek onda oko zemlje.
 
Jel imamo nekog clana iz SU ili SO koji ima case 105 i da ima utovarnu kasiku namontiranu na njega?
 
Šuškaju Čantavirci da vučko juri Gebi da kupi.
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Da li još neko ima problema sa bušenim bunarom i nivoom vode u njemu?Nivo vode se dugo držao na 7m od ose pumpe (sever 9 hidropak)i radila je ok,nedavno mi je nivo spao na 8,8 m i pumpa vise ne može povući vodu.Našao sam injektor sa kojim bih rešio problem (http://www.aqua-turbo.com/index.php/ducim-t ),da li neko koristi ovo ili nešto slično?
 
Velika glupost . Veliki gubici pritiska i protka su tu . Jedino rješenje da ukopaš rov bar metar i po , dva metra dubine i pustiš pumpu niže.
 
Na ovakvoj susi je svugde opao nivo , kao sto rece Momo jedino resenje ti je ukopavanje , ne verujem da ce ti ejektor pomoci. Ako ti je to za vodosnabdevanje objekta, mozda mozes da uzmes neku potapajucu pumpu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh