Chat 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Steta. Bas bi mi trebalo to uputstvo. Hvala ti druze u svakom slucaju. Veliki pozdrav.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Danas kosio trimerom, izlete kamencic i pravo u zadnju soferku na kolima

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Nisi jedini moj brat je kosio kosilicom isto tako je unistio soferku.

- - - - - - - - - -

Ja ne mogu da shvatim ovakve bahate ljude,otvorio je auto servis blizu mog dvorista,nakarikao racun za struju i vodu i jos treba da plati kiriju i pobegao i nejavljase na telefon,srecom nije moj plac nego od mog komsije,dosao komsija da se zali kod mene!!!sad mora moj komsija da plati ogroman racun...servis je otvoren pre mesec dana...
 
Zasto mi se čini da ovaj naš forum počinje da liči na grupu sa fejsbuka "Dobra zemlja" ili nesto jos gore od toga...?Ili se to samo meni čini?
 
Iskreno ima nas raznih, ali kad pogledam kakvih tamo likova ima i ne cudi me kako nam "dobro" ide (ne mislim u politickom smislu vec u globalu kao zemlji i narodu). Ja iskreno tamo ne pisem, vec samo ispratim s vremena na vreme sta pise. Ima i zaista ok ljudi, sa nekima sam stupio u kontakt radi nekih saveta itd. Ali u nekim trenucima pomislim da nekima, cak stavise vecini, grupa sluzi za takmicenje da se tako izrazim tako ciji je veci tj lecenje nekih kompleksa i neko dokazivanje. Mozda i gresim ali mi je takav utisak. U pocetku kad je grupa napravljena moglo se naci dosta korisnih stvari i posavetovati se sa ljudima u vezi svih grana poljoprivrede. Sada mi se sve svodi (ili meni iskacu takve objave) na ore li ko dublje, ima li ko bolji traktor, sprema li ko brze, tovari li ko vise, vredi li ovo nesto (a izbace sliku opreme vredne par desetina hiljada evrica) i da ne nabrajam dalje.
Ovaj forum jos uvek moze dosta toga da ponudi i jos dosta da se nauci. Mnogo korisnih stvari sam pokupio odavde i mnogo korisnih saveta koji su mi pomogli. Ali ako jednog dana forum postane slican grupi na fb-u ja cu definitivno postati nemi posmatrac ili u opste necu biti clan :osmeh:
 
Podpuno se slazem, u opste ne znam zasto admini ne reaguju, ima par njih koji su u "svakoj corbi mirodjija". I to sa laznim profilima, necu da imenujem...
Iskreno ima nas raznih, ali kad pogledam kakvih tamo likova ima i ne cudi me kako nam "dobro" ide (ne mislim u politickom smislu vec u globalu kao zemlji i narodu). Ja iskreno tamo ne pisem, vec samo ispratim s vremena na vreme sta pise. Ima i zaista ok ljudi, sa nekima sam stupio u kontakt radi nekih saveta itd. Ali u nekim trenucima pomislim da nekima, cak stavise vecini, grupa sluzi za takmicenje da se tako izrazim tako ciji je veci tj lecenje nekih kompleksa i neko dokazivanje. Mozda i gresim ali mi je takav utisak. U pocetku kad je grupa napravljena moglo se naci dosta korisnih stvari i posavetovati se sa ljudima u vezi svih grana poljoprivrede. Sada mi se sve svodi (ili meni iskacu takve objave) na ore li ko dublje, ima li ko bolji traktor, sprema li ko brze, tovari li ko vise, vredi li ovo nesto (a izbace sliku opreme vredne par desetina hiljada evrica) i da ne nabrajam dalje.
Ovaj forum jos uvek moze dosta toga da ponudi i jos dosta da se nauci. Mnogo korisnih stvari sam pokupio odavde i mnogo korisnih saveta koji su mi pomogli. Ali ako jednog dana forum postane slican grupi na fb-u ja cu definitivno postati nemi posmatrac ili u opste necu biti clan :osmeh:

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ne brinite ništa.Forum ne može prerasti u onu grupu nikako.Ja sam tamo član i već su me izbacivali nekoliko puta zbog dobrog vladanja. :haha: Ne mogu da odolim da ne prokomentarišem kada mi se ukaže prilika. :haha:
 
A tek onaj Uros Davidovic, njemu nesto fali 100 %
Stao u Karadjordjevo da eto kao slucajno zabelezi cisternu od 30000 l koja snabdeva prskalice vodom. Sve i da je korisno i zanimljivo, a donekle i jeste, ja to ne bih zabelezio i pustio na TVu. Dobili 12000 ha dzabe, uzeli mehanizaciju na dodjem ti i jos nikako ni ne rade zemlju, a naravno od arapa ni A, bata Kole je alfa i omega.
 
Uros je naseo na slani sendvic od kad se vratio sa emisijom u starom terminu. Ili su mu pretili ili je poeo da trazi dobrotu u njima, a to svi znamo da ne postoji.
Jednostavno postao je odvratan.
 
Totalno istinito!!
Paore kao da je ta zemlja ikad i placana, radjena po pravu bliznjeg i preceg zanjih par decenija.
Na toj zemlji je bilo pravilo uzori koliko ti treba
Nikad se nisam upetljavao u otimanje osvajanje te zemlje, uvek mi je bilo ispod casti!
Mozda sam lud mozda glup ali se drzim poslovice:"TUDJA MUKA NE HRANI UNUKA"!!
Bio sam svedok tuca I prepirki kojekakvih seljaka oko vojne I drzavne zemlje, orao sam za druge I sejao ali nikad nisam radio za sebe!!
Znam neke koji su bill semi sa ljudima iz uprave za agrarna placanja pa su svu zemlju u selu, cak I tudju a da vlasnici nisu imali pojma,utrine pasnjake, livade, prijavljivali u gazdinstvo da bi imali pokrice povrsina za predatu kolicinu robe a I usput izvukli subvencije,
Opet je realnost da se nisu obogatili!!
Sve to BOG poravna!!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Jes nije bila placana i uvek se muljalo sa njom, ali to neznaci da se i na dalje trebalo nastaviti sa istom praksom. Da je ovo prvna drzava postovao bi se zakon i ona je trebala da ide na licitaciju. Ovako je samo sjahao Murta, a uzjahao Kurta.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh