Alati i radionice

Neznam lokacija je negde u NS neki dvorišni stan
Možda za STEREO kuvanje?
Orman kredenac je vrh samo mu fali restauracija bio bi prelep!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Stari i ja juce doneli neki full ormar sa sela,staru mundus stolicu...neki dan kad bude imao vremena da me podigne bagerom na kucu neku drvenariju da osvezim,za merdevine se ne hvatam...bager je izmisljena stvar i prase kad spremas okacis na njega i mozes da stelujes visinu kako ti odgovara.
 
Gde odneti inverter na popravku?
U pitanju EWM PICO 162
seoski strujko je drko kaže NEZNA šta je?
Čujem da u Bačkom Petrovcu ima servis i prodaja EWM firma Proficut
Negde na ulazu kod Karin inox-a
Ili možda je neko nosio negde na opravku?
Ewm je stvarno ozbiljna mašina nije Kinez nebih žalio 100_150e da se popravi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
26a2accb4d92648c444561177c0056ee.jpg
jbt,gde je tu cuga?vidim pijete guti sok

- - - - - - - - - -

 
Jeste Gem je nekad radio sad rade i momci iz B Petrovca
Reko ako ima neki majstor da znate da radi da me ne ODERU!!!!

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Pre nekih 6 godina sam pitao za cene EWM mig/mag klasicnih ,poslali su mi mejlom ,ali sad ne mogu naci taj mejl,davno je bilo.Uglavnom cene su bile da se smrznes :D,daleko od jeftnih,stoga malo je verovatno da su aparati losi.
 
Sinoć kucam na Google EWM PIVI 162
u UK polovan 300funti
D polovan 350e
Nl polovan 300e
F polavan 320e
Ja sam kupio polovan 2010 platio 300e stvarno se naradio kod mene što kašika i bindera za hale peći za centralno,
i crkao je posle rada,
Naime sam pali i gasi ventilator, posle varenja je ugasio ventilator, uzeo sam da ga sklonim i samo je nešto zavarničilo unutra otvorim ga i vidim neka kao tabletica sa 2 noge
Odnesem kod seoskog elektroničara koji stvarno svašta radi ozbiljan čovek
Nije uspeo da reši
Sad bi da ga sredim zbog terena da trafo ne teglim

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Probaj da nazoves Tibora iz Sente on je dobar majstor, kucaj 'kuca zavarivanja' a I oni Kalmanovi majstori iz 'rotor senta' su dobri.Jedino ne znam da li primaju na popravke nesto izvan njihovih proizvoda.
 
Gde odneti inverter na popravku?
U pitanju EWM PICO 162
seoski strujko je drko kaže NEZNA šta je?
Čujem da u Bačkom Petrovcu ima servis i prodaja EWM firma Proficut
Negde na ulazu kod Karin inox-a
Ili možda je neko nosio negde na opravku?
Ewm je stvarno ozbiljna mašina nije Kinez nebih žalio 100_150e da se popravi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
Proficut je uvoznik EWM-a za Srbiju i na sajtu pise da rade servise i popravke aparata. Sad kakvi su sa cenama...
https://www.proficut.rs/servis

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Svracao pre nekog vremena kod jednog gazde-mnogo dobar lik,drzi firmu i na podu 2 novih kemppi aparata u kutijama(bale mi krenule na usta...:haha:)...ne znam tacno o kojim modelima se radi mada zasigurno papreno tako da nema zasto dalje zalaziti ali isto procitao negde da vredi u globalu svaki evro brend,EWM je garant isto tu pri vrhu no treba mnogo tih evra pustih...
 
Kolega koliko traje testera?
Hteo sam da uzmem nešto slično, cena testere kod Rusa na pijaci je 40e
Mašinu polovnu dobijam u kompenzaciji
Ali nema pumpu, skinuto je sa postolja i tako dobijam bez postolja, i koliko brzo seče cevi?

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Traje prilično dugo zavisi od tvrdoče materiala koji se seče,brzina je nešt sporija ali je zato preciznija od trakastih.Šajbe se mogu brusit ja sam ih več dao a cena oko 12-15eur za jednu.
 
Znam da je asinhroni bolji i manje bučan samo bi motor bio veči i teži.Ovi mali prenosni su večim delom četkari Stayer,Iskra-kopija Stayera,Holzman isto sličan Stayeru.Danas je sastavljen do kraja i izproban.Kad sam več na cikularima sam isto danas zamenio ležaje na cirkularu za drva.Motor je 3kw-28oo obrt/min.









 
Nazad
Vrh