Alati i radionice

1580din na nekoj akciji

- - - - - - - - - -

Navodno je to profi alat
 
I jeste profi. Cini mi se da je zemlja porekla tajvan, ali to nema nikakve veze.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
 
Ti strafcigeri mi nisu nesto zafalili...obicno kljuceve jurim i gedore-izvadim iz seta pa ih sakrijem negde od samog sebe a kad mi zatrebaju tezi mi je posao sto treba da ih nadjem nego zasta mi oni trebaju...obicno ne mozes da is stavis na jedno mesto nego u svaku masinu mora da trpas.
 
Prvo sam farbao za svaki traktor, a kasnije imam kutiju alata koju nosim kad presujem, berem kukuruz, sejem
A opet u traktorima imam ono osnovno za luftiranje, itd

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Danas gledao vozi mi se u kamionu jedna sekira...verovatno to ne traze kao opremu ali ne moze da skodi:osmeh: iovako sam digo ruke od tepanja drva,cepac je spas jer imas neka drva koja nebi ni razmisljao rucno da cepas ovde ti eventualno treba nego da bi samo podigao panj na njega ako imas delove isplati se i za samo sopstvene potrebe-bio kod jednog metalostrugara a on bas pravio jedan da sam imao fon okacio bi neku fotku:osmeh:
 
Dugo sanjana i dosanjana
250f2fbd2f909bddbb8a76b3b39df580.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko, da li moze obicna rucna mazalica, da pumpa polu-tekucu mast, mislim zbog gustoce. Ona je nesto izmedju masti i ulja, kao med odprilike.
 
Uf jedno no nađe jarence pod sač strpao!!
Jes se spihtijalo ko da je umatičeno
Prodam janjce kupim jarence 4_5 crvenih i oglabamo ga mi a Vatra izbriše tragove postojanja
Ovo dole je Vatra
d4d9578fbf2bff46f55d489f222792c2.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ma koji big foot probaj onda da nadjes radnicke cipele 49-50 pa da vidis kako je meni kad trazim

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
E ti si baš SASKVOČ 49_50 BRATE MILI???
Imam komšije jedan je visok 2+m nije debeo čak mršav ima 135kg i nosi 48broj i to džordanke cela veka druge nemož naći
Drugi je malko buckast ima Isto 2+m i 150kg a kad posti ceo post ofali po 25kg bude ko senka sa 125kg isto novi čamce 48-49
Gde su ti ljudi rasli kakva je to genetika


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Mani me,to mi je bolna tacka kad moram da trazim obucu,visok 193 a cipele kad uzmem ko decije skije

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Eto kažem ti komšija samo Džordan patike nosi dozvoljeno mu i na poslu nemogu mu naći cipele TARKET
Ovaj drugi dr veterinar jedva čizme nabavi

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh