Alati i radionice

Taj lud 7000 zamena ventila,meni covek u vatrigasnom daje ventil za 1000 samo ga mrzi da menja. Pune samo pare da uzmu al je skuplje 1300 vatrogasna punjenje.
 
Nova je ok,al je pitanje gde ce da je puni?ja sam tako pre x godina,masno platio bocu od co2,i garnituru za autogen.samo da budu u sistemu,tj bazdarene...dva ,mozda triput sam ih menjao u tehnogasu,i normalno,dobio isto vazece,posle je zrenjaninski weldgas otvorio kod nas stovariste i menjao boce kakve god da su,a i dan danas to isto rade,ne mora da bude u sistemu,.menjaju bez problema,..u medjuvremenu sam kupio jos 4 boce i imam stalno u rezervi i gledam da budu u sistemu,ali ako je hitno da mi treba gas,samo 1menjam i odmah cim je ispraznim,gledam da je zamenim za regularnu.,svuda gde weldgas zr prodaje gas,mozete zameniti bocu bez problema.
 
Morao sam da častim radnika 3000 jer su mi istekli atesti na obe boce za autogeno na mestu gde ih menjam.Nisam gledao prošli put datume na bocama i desilo se da su istekli po par godina.Sada je na obe boce 10 godina.Ako nekoga interesuje komplet sa bocama u roku i gomilom gorionika,brenera i svega ima kod drugara na prodaju.
 
To ne bih znao.Mogu ti dati broj pa se čujte.Ima da proda strug,stonu bušilicu i još svašta nešto.Treba sve da stavim u oglas ali nikako da se usaglasimo i sretnemo.
 
Nekad davno su menjali a sad odmah pune donešenu bocu. Gledao sam kako pune. Stavi je na vagu i zakači joj crevo. Zna za svaku bocu koliko kila puni. CO2 se inače kao i većina gasova prodaje na kilo. Do pre deset godina je bio 20din Kg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel radio neko od vas sa Straus aparatom za varenje ?
Uzeo bi inverter neki jeftiniji za kuci. Meni ne treba bas mnogo da varim, par puta godisnje i po manje. Vidim ovaj Straus ne izgleda lose, a prodaje ih lik sto sam uzeo Demon trimer i za sad sam sa istim bas zadovoljan.
 
Kad su videli sta radi ovaj slabiji, kovacicani uzeli jaceg. Dajte neki most da rasklapamo.
e57a1dca389b51d253786b140e058361.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Aco nemam nikakvih slika a nisam kod kuće dok ne padne kiša pa ne mogu slikati.Trebao sam juče da slikam sve ali on nije bio kod kuće kada sam ja bio slobodan i tako...
 
Pitanje za iskusnije,valja li čemu ovaj strug,za potrebe domaćinstva i po koju uslugicu,i koliko realno vredi,ako je u dobrom stanju.

35lrndt.png
 
Ovaj strug bih izbegao ako bi da se bavim bilo cim ozbiljnijim. Polunorton starog tipa, mali prolaz kroz vreteno, mk2, starost oko 60-70 godina.
Procena ovako sa slike je skoro nemoguca, jer se vidi da je neko to sredjivao i farbao. Ako je sredjivao za sebe, onda to nemora biti ni lose, ali ako je sredjivao za prodaju, onda je macka u dzaku.

Ima clan Sale @Brkin solidan strug na prodaju, posto izgleda da merka neki skuplji..:osmeh: Za kucne potrebe dusu dao, a majstor ga sredjivao za sebe+kao covek proveren ..
 
Ja mislim da taj strug vredi 1150 evra. Tako mi deluje. I meni se prisvidja ovako na izgled, ali sto Mirosti rece mnogo mali prolaz kroz vreteno i polunorton me odbijaju. Sta bese ima Brkin? Jel to onaj sto je kupio pre par meseci?
 
Nazad
Vrh