Alati i radionice

Au zombie svaka cast na ponovi extra si proso za te pare kod nas nemozemo ni rucnu kinesku busilicu da kupimo hehhhe .
 
ja imam 7busilica ali nista bez one stubne koju sam uzeo u nemackoj jos 90-ih i platio je tada 100maraka i dalje je koristim a od ostalog alata koristim samo unior kupio sam kolica sa alatom pre dve godine i platio 1200e i imam jos ostalog alata
 
ja sam ovu platio 55e sa bednim nekim motorcicem,posle nađem ovaj od0.5 za 35e. jos stega da stigne a mozda je i napravim.
bild0035z.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Evo moje ,nabušila se rupa pošteno ,nikakvih primedbi na nju nemam za moje potrebe,a plaćena je pre 4 godine u metrou 4400 din.




35ivnza.jpg
 
Ma vrti ona manjim burgijama,motor je bio 0.25 nije ni za sir.dono neki lik iz austrije. al ja stavljam burgije 20-25.treba mi ozbiljni motor,i jos jaci kad naletim uzecu bar 1kw. zasad je ovaj dobar.
 
Kako nema kod nas neki second hamd shop za alate i belu tehniku iz inostranstva to bi bio hit .
 
maq ja tu i neulazim tu vise radi brat od tetke ja sam im dao 4000e a ostalo su oni
 
oko 4 metra je,na jednoj strani je 3,5 metra a na jednom dijelu je 4,1 metra kad je tlo radijone malo nakošeno pa naprimjer ako kitam auto pa spric kit i onda dok ga s vodobrusnim idem da mi se voda ne zadržava unutra nego ide van iz radijone,ali to se ne osjeti pod nogama taj nagib
 
Jel ko od majstora koristio ovu žicu za CO2, našao sam povoljno pa uzeo jedan kotur pošto mi je onaj na aparatu na izmaku.
 
Nazad
Vrh