Alati i radionice

Radionica od člana "Pavel K", svi komentari dozvoljeni




b5nwps.jpg
 
Tamo gde je sve složeno obično se slabo radi ili se složi samo za slikanje...
 
@cira92 :osmeh:

Gde su čekići i mengele? Nisam pronašao na slikama,

Nešto nemogu da metnem sliku, nešto nije u redu sa forumom, pokušaću drugi put


Cekici su na drzacu napravljenim za njih bas jer sam imao problema razbacam ih pa nemogu da ih pokupim sad su svi tu moze da se bira svi pri ruci.. A i mengele su tu dva para.. Evo malo se vide cekici pored startera,a mengele se lepo vide..






A taj plavi aparat za verenje je Co2 neznam koje marke kupio sam ga polovnog a sluzi me odlicno 200 ampera sasvim dovoljno za moje potrebe...:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Radionica od člana "Pavel K", svi komentari dozvoljeni


E da je meni jedne takve radionice ne bi izlazio po ceo dan iz nje.. A ovako radim skoro napolje pod trem,jer mi radionica premala sluzi samo za alat,kad je lepo vreme radim ispred nje a kad pada kisa uvucem se tu pod trem,najveci problem mi pravi kad treba da razdvojim traktore i kad farbam traktore... Ali polako nadam se jednoj radionici....:udri:
 
40 eura, u Njemačkoj kupljena. Nije neka prejaka, nije ni neka ekstra marka (al bar nije kineska) al je ko nova i taman za moje potrebe.
 
Maloprije napravio malu stegu za nju, nije nešto al će da posluži. Nije još gotova, treba malo varove srediti i očistiti, namjestiti "šape" za postavljanje na bušilicu i ofarbati je. Varovi su mi loše ispali, elektrode vlažne, nisu nizašta.

2qa8w7l.jpg


9sbbqf.jpg
 
ja sam ove godine parvio radionicu na jednom delu je dizalica a na drugom kanal ispredd su vrata koja se dizu sama imam i daljinske izgradnja me je kostala oko 18000e samo vrata i pod su bili 4500e
 
Nazad
Vrh