Alati i radionice

+za svinsku mast -time mazem brezone na kamionu,nema da zapece i lakse ide matica...da sam patentirao na vreme ko zna gde bih stigao i koliko kesa navasao...ali posle nebi bio ovde na forumu sa vama...bolje ovako...
 
Mene takodje interesuje ali obican bez co2,dali moze da gura bazne 3.2 elektrode i koliko komada,takodje dali je neko merio koliko stvarno ampera imaju jer ovo sto pise naravno nije istina(na obicnim osiguracima)

To si apsolutno u pravu...mogu oni da imaju 300-350 ili koliko vec ali tu vec treba trofazna uticnica i kemppi,esab,fronius itd i onda je cena 1000e pa na gore...kzubr kac 400 ima oko 140 realnih po snimku gde je jedan strujnim klestima izmerio.Inace moj prijatelj bas kupio od 300 ali nisam isao da vidim o cemu se radi ali on kaze da je dobar aparat.Sad sam se setio,bio na vasaru u S.Palanku gde je jedan lik prokomentarisao da je sprzio 300+kg elektroda tim aparatom i da je naravno zadovoljan ako je verovati pricama ali ne verujem da ima neki razlog da laze.
 
Poslednja izmena:
Najmerodavnije je upravo da odes kod nekog sto ima taj aparat i poneses par elektroda i sprzis ih...cisto da se uveris...nesto sto bih i ja uradio ali jos traje trafo i plus ja vrlo malo koristim,ver. neko ko profesionalno radi vise potrosi za dan nego ja u 10godina.
 
Stalak napravljen,ofarban i sve skupa več stoji u blizini panka,juče je več bila od pomoči kod zamjene ležajeva na jednom rotoru.Kupljen je i mali abac sa oglasa,bio samo zamazan i prašnjav a glavno bio je jeftin.Sad je ovakav ko nov i radi bez greške.Imam več 270l abaca tak da če ovaj bit u rezervi.
 
I ja imam takav kompresor doduse nije isti proizvodjac ali mi to sve deluje na isti kalup,za pumpanje guma,izduvavanje filtera...za nesto stalno treba.
 
Nazad
Vrh