Alati i radionice

Ja imam dve METABO. Jedna 125 mm 1150 w, a druga 180 mm 1900 w. Imao sam i VILLAGER 180 mm. Mogu ti reci da VILLAGER ne moze da im pridje. Dosta se greje, a od prasine valjada pa oce po malo i da varnici. Ove METABO bukvalno ne gasim kad krenem da radim, a narocito ovu manju. Ja napravim prikolicu i sve sa njom isecem, a veliku i ne upalim.
Tako da ti ja savetujem da nadjes dobru polovnu, recimo METABO ili plavi BOSCH.
 
Ja sam se malo pokajao sto sam uzeo plavi bosch, 125mm GWS 7-125... lepo to izgleda i tri godine garancije, ali se reduktor greje i curi neka mast iz njega. A nisam ni cestito radio sa njom nesto.
 
Pocerina,kako si zadovoljan sa radapcigerom. Ja sam vec duze vreme u potrazi ali nikako da pronadjem neki odgovarajuci.
 
Od marke mislim da su vrhunski: Bosch plavi, Metabo, Makita, Fein, Flex, Dewalt, Milwaukee. Mozda nebi lose bilo da uzmes ih u ruke da vidis koja ti odgovara vise...
 
Gledao sam po vasarima sto nove sto polovne ili su preveliki ili premali za moj ukus,ako mi se bas neki svidi onda mi bude skupo. :osmeh:

Jel ima neko one hidrulicne,kako se to pokazalo?
 
Sto se tice brusilice nemoj CIGANISATI. Jevrejska poslovica glasi:"NISAM DOVOLJNO BOGAT DA KUPUJEM JEFTINE STVARI"
Ja sam imao punu gajbu od hleba zapaljenih malih brusilica (skupilo se) i pre 10g kupim 2 polovne plavi bosch i jednu zeleni i jednu steyr i jos uvek sve rade a platio 150e
A ako uzimas vecu uzmi odma 230mm a ne srednju ta 180 mm je super za brusenje i cetku a za secenje je kesa!!
Nemos nacelo nego okreces profil onda iskoristis malo ploce jer je reduktor skoro isti kao na 230mm a ako radis ozbiljno napravi i tremilicu (abrazil ger maja) ploca fi 400 mm pa krljaj ko covek!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi da li znate neku firmu koja radi cinkovanje u Sumadiji ili malo sire?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Trazis stalno i uvek neka sansa ispadne da bude povoljno.
Ako mislis vazdusne, one su bar meni nekako nezgodno za rukovanje. Em treba kompresor stalno da roksa i to ne onaj mali nego neki jak, em crevo smeta sto znatno deblje od kabla.
 
Ljudi da li znate neku firmu koja radi cinkovanje u Sumadiji ili malo sire?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока

Imas u Krusevcu. Latifovic se zove cinkara. Pre dve godine sam nosio elemente od kapije na cinkovanje kod njih i super odradili.
Imaju veliki bazen tako da moze i velike stvari da primi.
 
Tanko je to druze. I to bas tanko. Iskopirali su SKF hidraulicni radapciger al su ga lose iskopirali. Bolje daj koji dinar vise nego da ti izleti krak i otkine prst
 
Nije FEIN, ali može da posluži. Poklon za rodjendan:

22522183_1738226196478974_951038074_o.jpg
 
Kupih danas na pijaci jedan vilasti kljuc, pise na njemu Gedore ali ta oznaka (a i sam kljuc) ne izgleda kao na drugim kljucevima te marke. Da li je to neka kopija ili postoje i ovakvi gedore kljucevi?
914d6fb6ce35f3acbe0fc521e9aee697.jpg
dc176f5e7c3a44a2cc6c46fbedffee06.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh