Alati i radionice

Takav komplet ima i kod nas za 170 €. To mi malo skupo (ali verujem da vredi toliko) pa bih kupio samo ona dva "pomagala" kao na snimku sa predhodne strane.
 
Pazario juce,utisci j..e kevu sta radi,plocu od 8mm prosece
e899fk.jpg

2a9o66g.jpg
 
Još jedna, retka ,stara Bosch bušilica.Kupljena je kao ne ispravna pošto je kabal odsečen .Ispostavilo se da je sve ispravno sem kabla.Slaba je ,samo 140 w ali može da dopre do nepristupačnih mesta.

[video=youtube_share;igk589k03zw]https://youtu.be/igk589k03zw[/video]
 
Još jedna, retka ,stara Bosch bušilica.Kupljena je kao ne ispravna pošto je kabal odsečen .Ispostavilo se da je sve ispravno sem kabla.Slaba je ,samo 140 w ali može da dopre do nepristupačnih mesta.

[video=youtube_share;igk589k03zw]https://youtu.be/igk589k03zw[/video]

Auuu, što se meni ovo sviđa! Pogotovo nastavak pod 90 stepeni. Ubilo se za izbušiti rupice za pričvršćenje zvučnika u rusu, ali od gore, da se ne buši od dole kroz tapacirung. :osmeh:
 
I sada su ali oni od 160-190A,ovo je 250A i spada u profi,kupjlen u Var Comercu BG,oni su jedni od zastupnika za Srbiju.
Ovaj plocu od 8mm prosece ko od sale,ako malo zadrzis.
 
Jos samo nabavi bocu feromiksa ili argona i za varenje u spreju si opremljen.
Posto idu aparati u toj klasi kao tvoj ali sa synergic opcijom (ili kako je vec varstroj krsti)?
 
Malo se ponovio. Da li je original, nemam pojma a i nije mi bitno. Sve sto se dalo skinuti sa celog polikabela na unutrašnjoj strani ima utisnuto Abicor Binzel.
Sa prošlim polikablom je bio problem što je bužir bio oštećen pa je štekala žica. Za mirnije varove nije valjao. Pištolj urnisan a i stalno se iskopčavao iz aparata.
Prošli je bio Dinse izvedba sa njima posebnim konektorom. Morao sam da kupim nov euro konektor jer za dinse konektor je teško naći polikabl čak i u Nemačkoj.
Ovom je mana vrat koji je kratak ali i to se da rešiti.
S5GM6.jpg
S5HTM.jpg

3m duzine do 200ampera
 
Treba mi preporuka za brusilicu 180 mm ploca, snaga 2000w moze i 1800w nije problem, 8500 o/min... Cuo sam da se Vilager nije pokazala bas najbolje.. Treba mi da napravim nekoliko prikolica, za pocetak par komada, za svoje potrebe... Cena nije toliko bitna... Ili savet od kolega koji su u tom poslu sta pazariti?? Unapred Hvala..
 
Nazad
Vrh