Alati i radionice

Struja je ista. Tarifa je industrijska.
:cao:
 
evo i mog rucnog rada , koliko je ovo pomagao znaju samo oni koji je imaju :D
dok je nisam imao trista cuda sam sjebao krljajuci cekicom :udri: sa presom je sve laganini

sto rece danger sta zna dijete sta je tona :haha:

picture00086.jpg
 
mogu reci iz iskustva za wurth rezne ploce, ::lose:: ::lose:: ::lose::,ni u sir nece da seku,a za presu :D,prava stvar,samo da jos nesto kazem,ima situacije gde presa nije mogla a cekic je odradio,npr....na mondeu nisam mogao da izbijem kineticki zglob iz glavcine,zabremzo do j...a,u presi je bilo stenjanja raznih,odvalio uske sto nose kocionu celjust,brener radio,i na kraju cekic zavrsio posao al cena je bila nov rukavac,cekic ima trenutni udarac koji nekad ume da izbije ono sa cim se presa pati,sve zavisi od situacije,al da vidite taj cekic :haha:,macola
 
dangeru ta alatka se kod mene zove ubjedjivac ili kompijuter sa I :D

a postoje razne tehnike vadjenja kojekakvih caura i slicnog da iskustvo igra veliku ulogu , termicke zajebancije nekada odrade sto nijedna presa nemoze ::namigivanje::
 
Moto mog majstora iz škole, je bio "ja sa velikim čekićem mogu da kucnem slabo(malo) al ajd ti sa malim udari jako"
 
pozdrav svima jel zna neko koliko kosta menjac za imt 5100

Post je spojen: [time]1273234286[/time]
_________________________________________________
normalno polovan ili ceo traktor za delove
 
Izbacite neku sliku radionice (kompletne), gde je sav alat na broju....... ::namigivanje::
 
zokidrum je napisao(la):
Izbacite neku sliku radionice (kompletne), gde je sav alat na broju....... ::namigivanje::
ja to od moje sramote ne smijem uraditi ::sramota::
nemam radionicu nego je sve u dvije drvene supe ::sramota::
valjda bude kakve srece da napravim nesto u cemu bi mogao i zimi da prckam bez problema , ovo kako ja radim nemoze se nazvati radom nego patnjom ::lose::
 
Nazad
Vrh