Alati i radionice

Da li neko zna kako se zovu ovi namotaji ,koja im je funkcija ?Deluju kao osigurači.


Ja bih rekao da je to sa nekog kolektorskog motora. Prigušnice ispred četkica. Tako ide na nekim brusilicama odozgo. Upijaju radio smetnje koje emituje varničenje četkica.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste deo od ubodne a spojen je sa nosačem četkica.

Kada sam kupio mašinu nije davala znake života .Zaobišao sam potenciomer i mašina je radila ali uvek "pun gas".Juče sam nešto čačkao i setih se da možda ima negde prekid pa nije htela da radi.Ispostavilo se da je jedan kraj od "prigušnice"(ako se tako zove) bio u prekidu .Kada sam žicu postavio u ležište ,mašina i potenciometar rade odlično.

- - - - - - - - - -

Našao sam objašnjenje.U suštini to je isto kada sam pre izvesnog vremena pitao za jednu drugu mašinu.

 
Svakog četvrtka u 8h primećena veća koncentracija majstora ispred Lidla
Ovog četvrtka biće opet gužve.

69dcaf087d16bf908b8006714d2ce525.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Daleko kvalitetniji od Kzubr, a vidim jeftiniji. Realno napisana struja. Ono što ima u Kzubr, ima i ovde ali je spakovano u realnoj kutiji i napravljen na realnoj ploči. Prošlo EU ateste bezveznosti, ima sve potrebne sertifikate. Od opreme vidim ima četku, čekić, masku i 6elektrode.
Što je najbitnije, ima garanciju 2god, a možda i 3. Inače od alata Parkside, ono što sam imao prilike da vidim i probam, sve je daleko iznad Matrixa, Gude i tako tih firmi što ima kod nas da se nađu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Realno za te pare gde ces vise...taman da gura 2.5 elektrodu,pozitivno bar kad treba da isteras neku elektrodu ne mora da cickas transformator preko ledja-to je veci posao nego to sto hoces zavariti.
 
Park Side alati su odlicnog kvaliteta,samo sto ljudi ovde to ne znaju,ali po iskustvu ljudi iz Nemacke,kazu da se ne stidi zelenog Boscha
 
Ja skoro hteo da kupim aku bušilicu nihovu ali u Nišu nema skoro ništa od alata. Išo namenski samo za to u lindu i nisam ništa našao. Imali samo štapove za pecanje. Jel to dobijaju alat odredjenim danima ili šta? Nemoguće da se sve rasproda
 
Sad i ja dodjoh iz lidla i kupio hilti, a u cetvrtak cu poraniti za aparat...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
U nisu samo brusilice ostale jos par komada, hiltija i lemilica nestalo jos jutros kako kazu.

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока
 
imam ja dosta alata njihovog i sve solidno radi. Za kućne potrebe i više nego dovoljno. I garancija je 3 god. Ako se pokvari, odneseš i dobiješ pare nazad bez puno kompliciranja...
 
Dok ne kupiš pravu stvar nemaš je
Može da odradi i BOFL ali prava stvar vredi svaki dinar
Jedna FEIN f180brusilica počela da zviždi,
Kupljena polovna pre 5 g
otvorim je ono SAHARA suvo kućište, ali ležaji i dalje ko novi
natrpam masti i gas
64a2a51349032d8577f5ed88d457732a.jpg
3b320278849bc2ab68ddfd865120d5f8.jpg


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh