Alati i radionice

Jel taj Dubroja pravi i spirale po meri. Konketno za kombajn me interesuje.
 
Najbolje da ga pitaš sam šta te interesuje, meni je pravio spiralu za krunjač prema mojim merama i uradjena je kvalitetno.
7018ad75438c92e38a116e6f4e2e8dd7.jpg
 
Данас након 30 година страдала велика Аег флекса,под приколице јој дошао главе.Е сад пошто поправке нема,шта ново купити за неко нормалну цену?Зна ли неко за неку акцију и сл.Какве су ове вилаџер и сл.Имам још једну блак и декер,али јој је прекидач отишао,и то би узео ако има ко,али је доста тежа од ове АЕГ,па сам је слабо користио тотално.
Sad u nedelju u Memice na pijacu. Mozes jeftino da nadjes dobrog alata. Sto kljuceva, sto gedora a i busilica i brusilica, a vala ima i dobre janjetine :osmeh:. Hitachi je se odlicno pokazao, mada od svih brusilica sa kojima sam radio nekako mi Flex najlepse lezi u ruci.
 
Данас након 30 година страдала велика Аег флекса,под приколице јој дошао главе.Е сад пошто поправке нема,шта ново купити за неко нормалну цену?Зна ли неко за неку акцију и сл.Какве су ове вилаџер и сл.Имам још једну блак и декер,али јој је прекидач отишао,и то би узео ако има ко,али је доста тежа од ове АЕГ,па сам је слабо користио тотално.
Ako je AEG vredi da se remontije svakako ako je glava dobra.
 
Selo RATARI kod Obrenovca
Ima oko 200 mašina u žici i to pravih
Traktori Fendt Landini, Lexion kombajni
Telehendleri,holmeri
Kuhn,Amazone,priključne mašine,tifoni, agregati,kamioni čuda razna
Firma je u stečaju a mašine pod ključem, silosi i mešaona iznajmljeni, za obradu zemlje se plaćaju usluge,
Onaj fazon kad neko sistematski zakopa firmu da je kupio sebi što jeftinije


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Ja sam ipak više za onu Milanovu.Košta ali mi se čini da si sa njom miran.Ne znam koliko sam do sada uzeo Fadipovih i sličnih glava po 300-400 dinara koje traju koliko traju.
 
Nazad
Vrh