Alati i radionice

Ajde i ovde da postavim pitanje kako da nadjem papire ili uputstvo od neke radioničke brusilice Majevica? Jel zna neko nekoga ko ima takvu brusilicu ?
 
Zadnja kupovina, otvara do 26mm.
f753cbc0f1b5526286b427ba6794445a.jpg
0933b474f921c596b0a0cf8980c452c9.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Koliko su realno jaki ovakvi podešavajući ključevi u odnosu na obične ključeve? Mislim tamo gde treba baš zapeti, npr da stegneš nogu na plugu i sl. Ja imam jedan takav u trakrtoru i služi mi isključivo da malčice stegnem ili otpustim kontra matice na lancima poluga i toplingu. Čisto zbog toga da može jedan ključ za sve...
 
Zavisi do kvaliteta, imam vrhunski, hvata do 36, jak i precizan
na takvom ključu prvo treba gledati koliko ima lufta u pomičnom delu i to će sve reći o kvalitetu ključa
 
Imam jedan takav doneo iz francuske otvara da 36mm dobar je
A imam dva ona bas francuska jedan TANG A drugi Czekoslovakia i jako su dobri

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imam jedan takav doneo iz francuske otvara da 36mm dobar je
A imam dva ona bas francuska jedan TANG A drugi Czekoslovakia i jako su dobri

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Јел знаш како се у француској зове француски кључ?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Jok brate uzeo metio u korpu i platio 38e

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Engleski zovemo onaj tipa TANG sto je isti sa obe strane

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene ga zovu Svedski kljuc.:osmeh:
Imam 3 kom i stoje u traktorima jer su tu nekako naj upotrebljiviji zbog univerzalnosti.
 
Iako nepoverljiv prema tim stelujucim, na poslu sam pisao da mi ga obezbede. Mogu reci da nisu tako cicani kao sto sam mislio. Treba samo biti nezan kod stelovanja al ovako su izdrzljivi. Kolega ima onaj najveci pa promere od 42mm doteze lupanjem cekicem iako meni neka jeza prolazi kroz kicmu. Za pravo cudo izdrzava takvog sivonju. Unior je proizvodjac a i od te marke mi jeza prolazi kroz kicmu (al to je sad neka druga prica :D ).
Jedina je steta sto mi neko govno poplasilo iz alata taj stelujuci (srednji).
Onaj od gore "francuz" mi je nekako rogobatan i nesiguran a i ne hvata koliko treba glavu vijka dok je "svedski" kljuc nekako lose izbalansirano resenje i jako mnogo trpi opterecenje navojno vreteno za stelovanje.
Šved (rolcangle) je bog i batina za sve te kljuceve!
Savrseno resenje za skoro sve poslove.
 
Ovaj moj Facom ima koji mm lufta pokretnog dela, ali po buvljaku sam pogledao najmanje 10 kom i svi su imali lufta. Cak i novi Gedore na ovom videu imaju lufta.

https://youtu.be/CNTpAi2248M

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da li se moze nabaviti sigurnosni ventil za CO2 bocu i samostalno zamjeniti ili treba mjenjati kompletan ventil i koliko je to pametno raditi sam.
Pre par dana sam punio bocu i izgleda da je zbog temparaturne razlike popustio sigurnosni ventil i gas je izasao van.
16f6aa7402cbcc3f7cd5f5fd8d07b139.jpg
4aff8cea796d40f7b37c4027afede235.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh