Alati i radionice

Neka preporuka za prodavca co2 žice,moj prodavac trenutno nema 1.2 mm žicu,ne bitno kakvog pakovanja.
 
Gumenko 5 kg
5afb38062b42e9cc35dbaf2624bf2265.jpg
3cc11cc441fe26811fb66f25bf6fb456.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Da se obezbedim posto ovi peder-balovi sve blize i blize idu...
Salu na stranu treba mi posto godisnje oko 500 koljeva prebacim par puta kad ogradjujem za elektro cobanicu.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Nista bez precizne mehanike:osmeh: Pomogao bih ti ali mi doktor preporucio dunjovacu i suvo meso...bilo mi nesto cudno u pocetku ali rekoh doktor je to-citao one debele knjige,stipka one medicinske sestre...covek ima znanje valja ga poslusati...
 
Sve je ovo lepo. Nigde prašinke ni paučine, niđe špona ni opiljaka. Ama nigde piksle niti čašice Što se kaže, aferim i zavidim na ovako lepom alatu.
Nego, kako se otplaćuje ova radionica? Sem ako ne organizuješ izložbe za ekskurzijante tehničkih škola? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od svega one testere i aparati za varenje mi zapali za oko,ono sve ostalo bi mi primarno sluzilo da se saplicem:osmeh:
 
Glavni krivac za takvo stanje je kerher dole.Kod mene bilo šta se kupi ili dođe u popravak ide prvo na pranje i ispuhavanje kompresorom tek posle može u radionicu.Ovaj cikular na vozičku čeka na pranje kompletno sa motorom a posle rasturanje i obnova.Ja čak i bušilice,fleksarice i elektromotore perem sa peračem i odma izduvam pa rasturim i na novo namastim ležaje i dosad nisam imo nekih problema zbog pranja.Sve što ima elektroniku ne perem haha ali obične elektro sklopove može.Malo sam munjen na alat tak da se stalno menja ak naidže šta za male pare.
 
Nazad
Vrh