Alati i radionice

Jel neko kupovao kolica za alat iz rume ima neki tip pravi i prodaje, 5_7_9 fioka
Ili možda ima neku dobru ideju za samogradnju ,

Poslano sa mog Moto C koristeći Tapatalk
 
U kaseti napraviš još nosača za fioke i namestiš točkiće i dobiješ pravi pokretni sto. Ako nekom treba imam ja kasetu sa fiokama.
 
Nisam ja ali je neko od vozaca danas radio sa njim. Ja sam po potrebi angazovan vikendom i to najcesce u tehnickoj sluzbi. Skoro sam polozio C i E kategoriju pa eto ako bas bas moram nesto uradim i ja :osmeh:.
Kosjerac, na srecu, motor mi ne treba (da ih ne ureknem na obe 1317ke su dobrom su stanju). Imam i ja jedan od 130 konja koji mi je visak. Taj od 1317 (170 konja) se da lako prodati poljoprivrednicima :ppozdrav:
 
Nisam ja ali je neko od vozaca danas radio sa njim. Ja sam po potrebi angazovan vikendom i to najcesce u tehnickoj sluzbi. Skoro sam polozio C i E kategoriju pa eto ako bas bas moram nesto uradim i ja :osmeh:.
Kosjerac, na srecu, motor mi ne treba (da ih ne ureknem na obe 1317ke su dobrom su stanju). Imam i ja jedan od 130 konja koji mi je visak. Taj od 1317 (170 konja) se da lako prodati poljoprivrednicima :ppozdrav:
Video sam slike u temi "ceatitke za prinove" i danas sam ga poznao, bio je kod Krla u Lo. Dobar kamion,nema sta.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
po koja uspomena iz Nemačke. Čisto da ne bude da nisam ništa kupio iako sam balavio pola sata ispred tezge sa Knipex alatom. Odem pa se vratim pa opet pogledam pa opet pogledam. Uf uf. Inače čekić je sa flomarkta, kupljen od turčina za 2e
IMG-20181215-174453241.jpg
 
Zna li neko gde mogu da nabavim nosac alata za ovaj hilti?

Nov, polovan bilo kakav.Davao sam debilima oni podrandali sad ih boli ....

Nece svaki put da uhvati burgiju a i kada je zakopca baca levo desno pravi vecu rupu od nego sto bi trebalo.


https://imgur.com/a/M8UYD5U

Slao u belanovic servis otisao nosac alat nema izmenjiv futer.Samo nosac alata 14k + novi futer i jos nekih delova preko 20k.

Odustao od poravke neka busi gde nije potrebna preciznost verovatno sledi kupovina drugog kada finansije dozvole.
 
Nazad
Vrh