Alati i radionice

Evo i jedan FEIN koji vise nije naradzast
Jako mocna masina
73709e72704ced5a4e44c5191b4c52c3.jpg
dacb121e31337b5a7703e1bddb09fa55.jpg
50a0e28612f5a36a4e4ece279173f24d.jpg


Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Da li ova mašina nosi ploču od 150 mm ?
Mislim da ima jedna ovakva u ponudi na kupujem -prodajem.
Jeste KIRAJ ta srednja ploca ide na taj BRUCE-LEE, teska ko tuc trese ko smrt ali je neunistiva
Platim indijance po 20e dan i dam im nju i veliku Iskru i dve velike metabo cetke pa pod slepu da vidis kako prave oblak rdje i prasine!!

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Ma ja sam se cudio da li je istina da i to dovlace od preko.

Mom školskom otac dovozi kombijem iz CH šta mu padne pod ruku. Školski mi kaže da mu je po vašarima najveći pazar na kašičicama, viljuškama i glupostima da ne veruješ.
Po vašarima će uskoro da donose i nuklearne reaktore Ovo je slikano u Šapcu

8d4434e5bc86a6095a728a8bb9ab8c25.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako nategnutog, pa taj kljuc se nateze kad je u upotrebi a kada stoji onda je mehanizam slobodan.

Kako ece kolega Mindjusar: Kljuc "nategnes" na 12 kila i dotezes nesto NIPOSTO ga ne skladisti podesenog na bilo koju vrijednost i niposto skroz raspusten. Moment kljuc se mora skladistiti na polozaju "0" kako bi opruga u kljucu sto dulje zadrzala svoju elasticnost a samim time i kljuc svoju preciznost.
 
Interesantno,i meni treba ista stvar za istu masinu...U servisu su mi rekli 4000 da urade rotor,zamene cetkice i mast ako sam dobro razumeo.

- - - - - - - - - -


Jeste uspeli da pronadjete odgovarajuci rotor na ovom sajtu?
Ja sam moju ubodnu sredio .Rotor stigao sa viklovanja,kupio nove četkice,sada radi kako treba.


 
Poslednja izmena:
Ajd da se i ja pohvalim, kupio sam kod nas na pijaci tri vilasta kljuca (Dowidat 16-17 i 18-19, i Hazet 20-22). Cena 600 din (200 po komadu), nece prodavac da popusti ni za dinar. A ja nameracio da skupim dve garniture da ne selim stalno alat iz jednog traktora u drugi, i ovako kad radim nesto po dvoristu, pa mi bilo zao da ih propustim i posle kupujem kakve poljske i sssr i no name kljuceve kojih ima najvise na pijaci.
5cfd5bdb03876c87e59ab4aca98f02aa.jpg
1fff41e61325e83cb010a2be21915427.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Zašto ne smeš da je otvaraš.Nije to svemirska tehnologija.

Nije neka tehnologija, ali nema ni potrebe, poprskao sam odvijacem, a onda onom belom mascu za podmazivanje lanaca i sad mnogo bolje krcka.

@dukej

Ovih dana dok traje vasar moze se naci dosta jeftinog alata, ja sam onaj mali kljuc stahlwille platio 50 dinara. Samo treba prevrtati po gomilama i cenkati se. Racnu sam nasao zatrpanu inace bi je preprodavci odmah kupili.
 
Obisao najlon i vasar u temerinu da pazarim ono sto mi fali od alata z posao. Nigde nista normalno sto se tice okasto-vilastog 24kljuca bio jedan hazet (za pravo cudo) ali kriv i jake cene pa sam odustao.Na kraju pazario 16-17 vbw okasti
 
Nazad
Vrh