Alati i radionice

Da li neko ima iskustvo sa Makita čekić bušilicom MT 8701? Sada je na akciji, oko 13 000 dinara košta.
 
Kupljen danas aparat Jasic ARC200 PRO star 1 god ima još tolko garaciju prodavac tvrdi da je par puta korišćen i da nije potrošio ni 50 elektrode. Interesuje me za šta služi prekidač sa dva položaja TIG-MMA.
 
Boca argonska,i verovatno si dobio obican kabal i klesta za elektrodu, za tog ide sasvim drugacija i taaj komplet kablova negde 6-8000 otprilike,ija se omisljam nabaviti. Imam jasika sa tom opcijom.
 
Nisam znao gde bih postavio ovo pitanje, pa ako moderatori znaju bolje mesto neka ga premeste. :ppozdrav:

Da li neko ima kontakt (telefonski broj, adresu, kako se zove čovek/firma...) od čoveka koji na vašaru u Bakoj Topoli prodaje seckalicu za granje koja radi preko kardana traktora (i kači se za traktorske poluge)? Stoji u onom travnatom delu gde je polovna poljoprivredna mehanizacija, preko puta šatri sa pečenjem.

Hvala unapred! :ppozdrav:
 
Da nije firma Kerisan iz Ade? Oni proizvode takve seckalice... Broj telefona saljem u p.m.
 
Hvala za broj!

Ne znam da li je to ta firma. Znam samo da smo (dva moja drugara i ja) na svakom bačkotopolskom vašaru zagledali tu seckalicu (stoji naspram šatora kod Mice :osmeh: na travnatom delu gde je mehanizacija i stoka) ali eto niko od nas ne može da nađe vizitku a jednom drugaru treba ta seckalica.

Hvala još jednom! :ppozdrav:
 
Crko mi HDD na laptopu ,imao sam sve to u detalje potrebne za uradi sam.Poljaci su to usavrsili,citao sam na njixovom forumu mesec dana gomilu strana samo o toj seckalici,gomila slika i svega drugog kako su radili kod kuce svoje seckalice.Znaci ima tu igracaka za grancice,pa sve do ozbiljnijih masina koja seku drvenu gredu kao cackalicu kroz par sekundi gotovo_Ovo dusu dalo za centralno grejanje,isecka sve na sitne komade,koji se mogu posle trakom automatski hraniti do kotla.I to je bilo na forumu njixovom.
 
Malo pojacanja u radionici..
2v1b42d.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

qqvq0x.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

24ywnxg.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

296gnyo.jpg
[/IMG]

- - - - - - - - - -

xckhp3.jpg
[/IMG]
 
Ona prva je za ozubljenje lancanika,i zupcanika za pravim i kosim zubima,a na drugoj slici je harbek tj masina za ozubljenje konusnih zupcanika od 40 do 280mm precnika,3.slika je automatska testera.
 
Da li neko ima iskustva sa hidraulicnim radapcigerima, treba mi za skidanje nekih dockova, utrne dusa od macole
 
To za diferencijale su vec ozbiljne masine,ovo je samo za konusne sa pravim zubima najvise se koriste u poljoprivredi.
 
A ovo tvoje je neozbiljno??? Ti već imaš veoma ozbiljne mašine a ovo je samo još korak napred.Svaka čast i samo napred!
 
Nazad
Vrh