Alati i radionice

Jok tebra kleme su nove ali uvek nove nlNE ZALIM
doneo Sam ga sa servisa I strpao u DRMUSONA I radi, kaze OVLASCENI SERVISER: verovatno je od drmanja neki opiljak uradio kratak spoj a sad ga je isprao izmucao napunio I kaze covek akomulator je sredjen znam da je u garanciji cena je 500kinti ako nije problem!
Reko buraz alal ti svaki dinar evo tebi CRVENA pa ga zali



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
Ja sam tako prošao sa Zetorom,pola dana sam se okrećao,na sve sam sumnjao samo ne na akumulator.Skinem kleme,namažem tovat mašćom i sastavi ko metak.Bile su nove kleme i akumulator zato nisam sumnjao.
 
Kada nema fein-a ,dobar je i Boš za sređivanje.Ova je baš jaka 1010 w ,za divno čudo radi ali je uprljana.

 
Bice...neznam postavit slike a na kljucevima pise tacno...chrome NTK molybdenum
Googlajući malo, nađem podatak da je u pitanju proizvođač "Japanac"...
Pravili uglavnom specijalizovani ručni alat, za motorcikle, u avio industriji...
Ne postoje više, doduše, dele sudbinu drugih, takođe, u svoje doba, poznatih i priznatih...
Po svemu sudeći, verovatno kvalitetan alat...::super::
 
Rešio sam crevo za perač:

k88y1.jpg
 
Kod mene jednom navarivan pogonski zupcanik na masini sa E DUR 400 ali se opet dosta pojeo,a bas su za to elektrode...sta znam.Vredi li ponovo navarivati ili ipak zamenski deo?
 
Pozdrav forumasi.
Da li znate koje je marke ovo cudo? Nasao sam ga slucajno u radionici i ne radi.
Kada sam otvorio ove cepice video sam da mu fale oni osiguraci ili sta su vec?
Secam se da sam sa ovim aparatom stemovao kupatilo pre jedno 10 gosina i da od tad nije koriscen.
7bdc5f35b48a2381ec888001063f8886.jpg
4cd96563eeed89e52185835370546332.jpg
006422fd6e5e3aae38bc23444fc4340b.jpg
276de74152069e019a1d0f63413c01a8.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Jedno pitanje.
Imam bansek ili kako se kaze,kruzna trakasta testera,kada secem bagremove stare stubove,testera varnici kod reza.
Stubovi su stari,tvrdi i puni eksera,e sad nijednom nisam zakacio ekser pa da zbog toga varnic,znaci zbog eksera nije.
Cak sam namestio i kapaljku da ulje kaplje na list testere,da ga podmazuje.
 
Nazad
Vrh