Alati i radionice

Nije isto jer su inverteri aparati koji prave jednosmernu struju, a trafo u osnovi pravi naizmenicnu struju, koju treba diodama ispravljati da bi dobio jednosmernu.
 
I naravno na inverteru mozes da promenis polaritet...dali je dc+ ili dc- dok ako ne gresim ac aparat pola vremena provede u jednom a pola u drugom polaritetu tj neizmenicna struja.
 
Msisteva @ bas lep sto a pogotovo bokal za elektrode:bravo:
Jel taj ger cirkular za metal?

Jeste bas za metal, kamen je 355x3.5mm

A evo jos jednog mog projekta od pre 3godine reko aj i to da okacim da pogledate. Pravio sam kompresor od 80l glava od kamiona skinuta sa centralnog podmazivanja klip fi90 motor 2.2kw :osmeh:

 
Poslednja izmena:
Nema nikakve razlike,sem u boji plastike Villager je fransiza kineskog brenda.Jednostavno platis odredjeni svotu i Kinez ti zalepi sta god hoces.
 
Treba da uradim 20 komada ovih nogu u svaku ode 5,4m cevi 30x40mm
Ladno k'o na motoru
Jedva nadjoh kinezaru masku jest gadna narušava mi imidž
6bd06f91b407f7735bcc1b1ca8bb41b5.jpg
62ad6fcf29689a28d80daa848e98333b.jpg
21ef984adfbc0a1fe637b32ac6d6a544.jpg


Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Jest postolje samo dole ima ove stopice M14,
Dosta masivno i relativno tesko oko 12kg svako, visina 85 sirina gore 82 dole osnova 60x50cm
Mora da ima INDUSTRI izgled ide za neki kafić u Beogradu, samo se ugrubo bruse varovi i tretira se nekom kiselinom da izgleda staro a oni to rade u BG
Prva ideja je bila da se radi od L profila da se nituju i greju i savijaju ali im se cena nije svidela pa je ova opcija odabrana
Posao sam dobio preko neke radionice koja radi druge stvari i nije mogla da stigne
Imam da uradim jos i garnisne za paravane i čuda luda a nisam resio grejanje u radionici pa se grejem uz pomoć trikova

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Verovatno jako puno jer makita ne proizvodi aparate za zavarivanje , barem ih nema na njihovom oficijalnom sajtu.
 
Све исто само друга боја и друго име Kzubr!
Моје потребе подмирује,потрошио сам 7-8 котурова жице,за сад све ОК.
d581473fd1c4eb7e939236006bc82db8.jpg
1ea5224ec91bbb29dbcd60a7c763ada0.jpg
Druze koliko je moćan koju zicu koristis jel može 1,2mm
A jel može da zari elektrodu 5mm

Poslato čelo-basče uz pomoć 'levatora
 
Немам шта да радим са 5-цом, узео сам једну за пробу спржио је од једном без прекида како би било на више не знам!?
Жицу користим 0.8 може и 1.0 али нисам пробао!
 
Nazad
Vrh