Alati i radionice

Trebao bi da bude dobar ja imam njihov pištolj za zakovice i prva liga nema pucanja
 
Wurth je dobra marka, malo su skupi ali cinimi se da daju dozivotnu garanciju na alat.
 
Da se javim u ovoj temi, jer zna neko gde ima da se kupi liveni poklopac na septičku jamu, prečnika oko 50 cm? tj. da li možda neko u blizini ima livnicu da prave te šahte, meni bi trebao samo liveni prsten a poklopac bi napravio od pločevine,

Uzmeš kariku od felne, i navariš na nju armature okolo i izliješ beton.....
 
Slika alata koji je pazaren u toku ove nedelje. Alat je u odlicnom stanju, gotovo nov.


img7170-.jpg
 
Vladj, sad znam koji si na limundu. :osmeh:
Koliko si platio ovaj Gedore 30?
A ovaj 32-36 USSR je džabe, 99 dinara. Ja bio zaboravio na licitaciju. :osmeh:

Ja sam taj 25-28 dobio od prijatelja ali zaboravljam da ga uzmem. Njemu ne treba a izgleda ni meni :osmeh:
 
Vladj, sad znam koji si na limundu. :osmeh:
Koliko si platio ovaj Gedore 30?
A ovaj 32-36 USSR je džabe, 99 dinara. Ja bio zaboravio na licitaciju. :osmeh:

Ja sam taj 25-28 dobio od prijatelja ali zaboravljam da ga uzmem. Njemu ne treba a izgleda ni meni :osmeh:


Tu dolazi i postarina ali se opet uhvati jeftino. Kljuc 30 je placen 350 din na najlonu. :ppozdrav:
 
Trebam preporuku za inventorski aparat. Uzeo bi nesto sto sa lakocom moze da nosi bazicne elektrode 3,25. Nebi bas nesto profi ali nebi ni enhela i villagera. Ako znate i cene pisite
 
A sta kazete na varstroj? imam njihov co2 i zadovoljan sam, obici cu sutra prodavnice i videti sta se nudi, sutra i prekosutra je krajnji rok da to resim
 
Nazad
Vrh