Alati i radionice

Kolega hvala puno na informacijama,bice da je drugar upravu sto je mislio da trazi za nju stotinak eura.
Ipak je svaba svaba:osmeh:

- - - - - - - - - -

Ako je za sprintera od 2.6 t toliko novca onda 100 eura za novu od 25t nije velika para.
 
Ja nisam skoro kupovao tako nesto pa nisam imao ni ideju o cenama,na kp sam i ja gledao al vecinom siu izlazile one cisto kineske.
Bio je drugar upravu za cenu od 100 evrica da to nije mnogo.
Ako je neko slucajno zainteresovan za dizalicu mogu mu poslati sliku,na viber,ne znam dal ima original njenu sipku ali da je nova to znam sigurno i da nije ni ogrebana.

- - - - - - - - - -

Hvala kolegama jos jednom na informacijama
 
Pa ko hoce da kupi kolega tursku on da 8000 a ko hoce mozda bas da bude svabska ili kao sto je gore kolega napisao original za mercedesov kamion on ce morati da da naki dinar vise ili da je nadje za naki dinar jeftinije.
A ako tako gledamo onda sto dati 8000 za tursku kad na kp po 4000,5000 onih na kojima pise 32t da se gadjas sa njima.
 
Kolega ne sporim ni cenu ni bilo sta drugo kod tih dizalica ali iskren da ti budem ovako sa slike naspram ove izgledaju kao igracke,a mozda i gresim.
Ako neko ima volje da ubaci sliku u temu naka mi pusti broj telefona da mu posaljem par slicica da se ne ucim ja sad da ubacujem slike.
 
dizu i natovaren kamion bruto 40,kod tebe ce dizati ruske traktore bez problema:ppozdrav:
@nebojsa pristedi malo na dizalici pa dodji u Obrenovac na live skup :ppozdrav:
 
Sad sam malo bacio pogled na dizalicu,kada se izvije navojno vreteno i podigne do kraja izlazi 550mm,vretono je fi50 a klip fi 65.
Rusa kolega digne i ona od 5t bez muke a ne nesto ozbiljnije,ovo je bilo postavljeno za ljude koji mozda imaju potrebu za takvom dizalicom a i da ucinim drugaru ako moze da se proda neka.
Ne moram da pristedim na dizalici jer sam jednu dobio gratis,sto se skupa tice pratim temu i hteo bi da dodjem jer volim i da se druzim i da upoznajem nove ljude,nisam se prijavio samo iz razloga da nesto ne iskrsne u zadnjem momentu pa da moram da otkazem a ako situacuja bude kako treba prijavljujem se u zadnjem roku i dolazim ako bog da.
 
Ma nema potrebe za ubedjivanjem,pitao sam ja u temi okupljanje dal treba da se dobije poziv ili je samo pozivanje,mislim da cemo se videti.
Al da ne kvarimo vise ovu temu.
 
Ako bog da upoznacemo se ali koliko sam procitao ekipa je od prilike po mojoj meri,vole muziku,dobru klopu,mogu da povuku a i da potegnu a vecina preko metra.(mala sala da se neko ne naljuti)
 
Kolega ne sporim ni cenu ni bilo sta drugo kod tih dizalica ali iskren da ti budem ovako sa slike naspram ove izgledaju kao igracke,a mozda i gresim.
Ako neko ima volje da ubaci sliku u temu naka mi pusti broj telefona da mu posaljem par slicica da se ne ucim ja sad da ubacujem slike.
Кад имаш Biber значи да имаш Smartfon,инсталирај и Tapatalk па ћеш преко њега моћи лако постављати слике!
3ce82866f2a4fdfa9e05a38d49ac49b0.jpg
 
Nazad
Vrh