Alati i radionice

Cubi odnosno njegovi tamo na zavarivanju na BISTRICI vare samo tig
a neznam sto nisi sam zavario?
Uzmes bazicnu ili chrom elektodu lepo spremis i zalijes ga kvalitetno





Opet pitanje dali je neko kupio KZUBR inverter MIG MMA 400A
meni rikno CO2 pa mi ovo naj povoljnije znam da lazu za snagu al valjda ima pola od napisanog


I pitanje jel iko probao da sam sastavlja CO2 aparat samogradnja
 
znam da lazu za snagu al valjda ima pola od napisanog


I pitanje jel iko probao da sam sastavlja CO2 aparat samogradnja


Ako je na monofaznu struju, a jeste, ne može ni pola te amperaže da ima.

Samogradnja je uspešna, pravili su ljudi. Uspešno je ali ne i kvalitetno. Ne može u uslovima samogradnje da se postigne ta vrsta struje koju CO2 ima. Svi kažu da je bolje uzeti i Vilager od samogradnje.

Zašto ne popraviš svoj aparat? Koja je marka? Samo ako nije tipa Kzubr, može 100% da se popravi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
http://www.kupujemprodajem.com/Plazma-41419884-oglas.htm?filter_id=767249
mada ako do sad ovo nisi ni video,moj ti je savet da ne kupujes,bolje kupi autogeni aparat
Nisam kupac ali mi delovalo interesanno. Imam autogeni aparat ali ne veliki vec mali. Moze nesto tanko da presece a koristimo ga prevashodno za hartletovanje cevi pomocu srebra. A jeste stvar taj autogeni. Plocevinu proseca samo tako a jos moze i da zagreje veliku povrsinu. Dobra stvar prilikom ispravljanja konstrukcija ili odvrtanja zapeklih navoja.
 
Moj stari aparat je bio bas stari aparat donesen iz inostranstva jedan od onih sto su varili bez gasa pa je onda jedno 3 puta premotavan niko nije znao da spoji zastitu par puta pojacavan kojekakvim kondenzatorima i diodnim mostovima i na kraju opet rikne izgore izlazi iz trfoaja ga sam nekako reanimiram da sljaka i prodam
 
Nazad
Vrh