Alati i radionice

Mozda je i original ali ta limundo prodaja je cista prevara.Sad je cena niska ali imas jos 4 dana za licitajiju.Videces kolika ce biti cena cetvtog dana.Ja sam tako vise puta probao da kupim ribolovni pribor i kad god je nesto sto je po meni dobro onda mu cena bude povoljna i tek zadnjeg dana ondobije milion ponuda i cena ode vise nego u prodavnici za novo.Valjda imaju po nekoliko naloga i sami sebi podizu cenu sta li je ne znam.
 
Mozda je i original ali ta limundo prodaja je cista prevara.Sad je cena niska ali imas jos 4 dana za licitajiju.Videces kolika ce biti cena cetvtog dana.Ja sam tako vise puta probao da kupim ribolovni pribor i kad god je nesto sto je po meni dobro onda mu cena bude povoljna i tek zadnjeg dana ondobije milion ponuda i cena ode vise nego u prodavnici za novo.Valjda imaju po nekoliko naloga i sami sebi podizu cenu sta li je ne znam.

Druze to je klasicna aukcija. Obavio sam preko 200 uspesnih kupoprodaja preko limunda. Poslednji dan su aukcije istaknute i vecina ih primeti. A tih "milion" ponuda poslednjeg dana je zato sto 90% njih licitira u poslednjih sat vremena pred istek aukcije ili u poslednjem minutu. Inace moze se kupiti mnogo dobrih stvari za malo novca. Tako sam uzeo gomilu kvalitetnijeg alata.

- - - - - - - - - -

Sorry for :off_topic:
 
Ima i prodavaca koji stave nisku cenu ali uključe limundo agenta tako da nemože niko kupiti predmet prodaje,za manji iznos od onoga koji je on postavoi kao zadatak limundo agentu tj. sami sebi dižu cenu.
 
Kako je to moguće? I ja sam dosta dobrih (ali i loših) stvari kupio preko Limunda, i tako nešto mislim da nije moguće...
 
Da ne tvrdim za drugoga ali sam ja sto posto siguran da kad sam ja pazario ili imaju duple prijave pa sami sebi podizu cenu ili im neki prijatelj koji ima registraciju pomaze i cim ja dam moju cenu on malo poveca i dako ide dok ne postigne zeljenu cenu,To sam zakljucio iz razloga sto ja pazarim tj. licitiram ribolovne stapove u kompletu i cena ode u nedogled i neko navodno to kupi po toj ceni,posle nekog vremena vidim da taj isti prodavac to isto stavio na licitaciju.I onda sam vise i prestao da gledam taj sajt.
Inace kako kupiti dobar alat za male pare.Ako se ja pitam preko interneta sigrno NE.U Nisu na auto pijaci ali i na svim vasarima cigani donose kljuceve i alate sa zapada planete.Cena viljuskastog je 50-100rsd a okastog 50-150,nareznice i ureznice 50 a ima i svega ostalog i sve svetske marke.Alat skoro pa nov samo boja tamnija od stajanja.To je sigurna po mene i odlicna kupovina.A ovo virtuelno sto ne vidim i ne opipam,vise ne,HVALA.
 
Kako je to moguće? I ja sam dosta dobrih (ali i loših) stvari kupio preko Limunda, i tako nešto mislim da nije moguće...
Moguce je i ta opcija se dodatno placa ja sam tako odustao od licitacije jer se cena naduvala preko svake mere ali kad se licitacija zavrsila dobijem poruku da sam pobedio na licitaciji jer se najverovatnije alavi prodavac predomislio i video je da mu moja zadnja cena odgovara.Naravno nisam hteo da kupim ni po toj ceni jer sam shvatio da je u pitanju naduvavanje cene.
 
Nisam još ništa prodavao preko Limunda i nije mi poznata ta mogućnost.
 
Niste dobro protumačili tu opciju agenta... Agent je kad se nešto npr prodaje po 10 dinara a ja odmah stavim ponudu od 1000 din. Vi licitirate 20, odmah se pojavi "agent" i pod mojim imenom se pojavi ponuda za 10 din veća od vaše... i sve to tako dok neko ne ponudi 10din više nego što sam ja ponudio, dakle, 1010 din.
Agenta ne uključi prodavac nego kupac.
 
Ja se samo podsetim kad licitiram na ovakvim aukcijama sta se sve moze kvalitetno kupiti za manje para i obicno nikad ne pobedim jer preteraju sa cenom, ili vestacki dizu ili ima neko ko bi dao vise jer za jeftinije nezna. Krenes po vaseru i obicno kod nekog lezi gomila polovnog alata pa se i nadje keki kvalitetan komad ili neko oprodaje gomilu djuture.:osmeh:
Limundo je nekad bio dobar pre 5-6godina kad je malo ljudi za njega znalo. Sad je dobar samo za vlasnike koji uzimaju proviziju i na nikog vise.
 
Moguce je i ta opcija se dodatno placa ja sam tako odustao od licitacije jer se cena naduvala preko svake mere ali kad se licitacija zavrsila dobijem poruku da sam pobedio na licitaciji jer se najverovatnije alavi prodavac predomislio i video je da mu moja zadnja cena odgovara.Naravno nisam hteo da kupim ni po toj ceni jer sam shvatio da je u pitanju naduvavanje cene.
kopiraj nam tu poruku sa limunda de si ponudio manju svotu od licitirane a da si bio na kraju pobednik:osmeh:
 
Ja sam na vaseru imao Dowidata za 30e, ali neke gedore su bile zalomljene i secene su na vrhu za nekih 5mm, pa sam odustao od kupovine i kupio garnituru Gedore imbusa sa racnom i posebno jos jednu Belzer racnnu, jbg nisam mogao da odolim kvalitetu a i imbusi su mitrebali
 
kopiraj nam tu poruku sa limunda de si ponudio manju svotu od licitirane a da si bio na kraju pobednik:osmeh:

Kako mislis kopirati ono sto je proslo_Odustao sam od licitacije kad sam video da stalno nudi vecu cenu kad sutradan dobijem poruku da sam pobedio na licitaciji.Tada sam shvatio da je nsve prevara jer kako mogu pobediti kad sam lepo video da je nudjeno vise nego sto sam ja zadnji put nudio.
 
Ja sam probao kod komsije 250 ampera monofazni plocevinu 20mm da varim i to je bila pljuvotina jedna obična tako da ne žalim od viška snaga neboli.
Nego me zanima iskustvo jel ima neko takve na forumu ?
 
Nazad
Vrh