Alati i radionice

Najnovija masina u kolekciji.Kupljena za 1 euro sa ostecenim kolektorom,radila je ali je mnogo varnicila.Prosle sedmice kupljen originalni rotor od firme koja rasprodaje robu od prodavnica pod stecajem za 15.49 eura. Maloprije zamijenio rotor,radi kao nova. Unutra je u odlicnom stanju,zupcanici u savrsenom stanju.
3421ec71e31c96eef2c2dd3864acd13d.jpg
f03a9e4254bc7363aeace10c4c8806cd.jpg
c9f57f8279440a516946de035841c471.jpg


Sent from my A6 using Tapatalk
 
Što se Alija tiče, proverena metoda za brzu i sigurnu isporuku je doplata za Singapur ili Hong Kong post sa tracking-om. Taj paket stiže u proseku za 11dana uglavnom za 9.

Ne znam da li ste provalili da robne kuće Youmart imaju neke stvari povoljnije od AliExpress-a a asortiman robe je sličan. Isto tako i pojedini Grčki €uro šopovi su i po 50% jeftiniji od Alija a roba identična.
Ja sada biram na Aliju pa odem u Youmart da pogledam cenu
 
Lepo rece cika Miskovic da je buducnost u elektronskoj trgovini. Bog te kupis neku glupost u Kini za npr 300din i dodje ti kuci dzabe za te pare.
 
Kiraj ja sam tako skupljao ovce, zato sam evo već budan,
Vidim kupim, i evo od nove god sam prodao 45, imam još 90 glava, a do nove god treba 60 da se jagnji
U zadnje 2 god prodao preko 180 glava!!!
Ako sastavim novi objekat, materijal imam vremena nemam idem na 200 glava
Cilj mi je 365 plotkinja
Da svaki dan imam bar 1 jagnje da prodam
Šta ću kad volim
Trenutno skupljam seno, počeo sam na vreme do sada sam što moje lucerke,što livade sa nasipa skupio 1000 bala


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Luka kanda si se zabrojao za jedno jagnjesce...prebroj to ponovo ali ostavi meni vrata otvorena:haha: videces da sam u pravu:osmeh:
 
Nisam video ovakav ,(predpostavljam ) osigurač ,koja mu je namena na brusilici ?

 
A jesi pokupio
A moji sa kamionima gore svaki dan
Taman dok izbaliraš ROLL a mi sa šticarima pokupimo

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nekad se nasip licitirao u dužnom metru, pa svađe, pa su i zubi izbijani, milicija imala muke. Skoro vidim kosi vodoprivreda da istruli. I da izbaliraju, sumnjam da bi imao ko da pokupi.
 
Nije bitno ko pokosi
Stara latinska poslovica kaže čije su ovce njegova je i livada!!!!!
Tako da je naj bitnije da se zna ko kosi a ko seno nosi
Šalim se naravno
Nego pokosili su mi Bagremaru moraću i to dovući


Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh