Alati i radionice

Moze i ulje jer se to davno koristilo dok ni sprejeva nije bilo. Samo sto mrzim zbog dimcine posto i ovako od varenja je previse .Ali uglavnom moze i dobro odradjuje posao
 
Konacno sam kupio garaznu mazalicu i pumpu za sipanje ulja:

dsc2729.jpg
dsc2730.jpg
 
Konacno je stigla kod njih u prodavnicu jer su prodali prethodni kontigent onda kada smo se raspitivali. Nesto preko 10000 dinara su kostale obe sprave sa postarinom.
 
Imam varstroj co2 i imam problema sa pistoljem ili krajem creva diznama i nosacima dizna. Jako su loseg kvaliteta. Koju marku preporucujete i da li moze na to crevo samo pistolj da se stavi kavlitetniji?
 
Mozes kupiti na najlonu nosace dizne i sobe u kompletu. Samo pazi nosac dizne ti je levi navoj koji idr u pistolj. Nije ni skupo do 10 evra.
 
Mislis samo onu krivinu sto nosi diznu i sobu? Ali koju marku da uzmem a da bude kvalitetna??
 
Poskidaj sve sto ti treba novo i to ponesi sa sobom oni ce ti reci koji je bolji kvalitet. Ima nekoliko njih sto prodaju delove za CO2 aparate.
 
Danas tata opet kupio nesto jeftino 2 Stahlwille kljuca. Okasti 30-32 za 480din i vilasti 18-19 za 250din. Kad bude isao mora kupiti jos jedan vilasti 30-32 jer je danas mislio da ga imamo:osmeh:. Polako se kolekcije na komad uvecava i pocinje da lici na garnituru.
 
Danas tata opet kupio nesto jeftino 2 Stahlwille kljuca. Okasti 30-32 za 480din i vilasti 18-19 za 250din. Kad bude isao mora kupiti jos jedan vilasti 30-32 jer je danas mislio da ga imamo:osmeh:. Polako se kolekcije na komad uvecava i pocinje da lici na garnituru.

To je baš povoljno. Ja sam u nedelju u Rumi kupio dva viljuškasta, Hazet 17-19 za 300din i Facom 12-13 za 200din. Za malo mi izmakla dobra stega marke Matador kao na ovoj slici.
ImageHandler.ashx
. Cena je bila 70 eura ali mislim da je mogla da se uzme za 60eura.
 
E jeste dobra. I ja moram traziti neku jer mi je u planu da radim nekakvu radionicu. Jedan deo za radionicu a drugi deo za masine. Zgrada ozidana, dole garaze a gore skladiste za kukuruz i ostale useve. Nikako da tata krene sa ciscenjem i secenjem krbulja od bele tehnike zbog kojih masine ne mogu da udju u garazu pa kisnu i propadaju.
 
Nazad
Vrh