Alati i radionice

I tu ima ogromne razlike u kvalitetu pa treba uzimati firmirane. Makita može da ošmirgla desetine kvadrata lima a neke jedva dva.
 
Koje ulje da dospem u paletar? Pretpostavljam da ide isto ko u obične dizalice.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Naleteo sam na limundu na ovaj čajniz kilo ključ vredi li to uzeti ili ću se samo napatiti s njim
originalslika_Kilo_kljuc_Odlican_109433377.jpg
 
Ljudi,zna li neko gde mogu da nadjem kutijasti debelozidni profil,120x120 sa debljinom zida 10mm.mogu i komadi od 1 metar.nema u jeep komercu ni u minaku..
 
Zdravo drustvo,
Zanima me da kupim CO2 aparat za varenje, jer moj stari poceo da zeza....

koju marku bi bilo najbolje da potrazim?
 
Naleteo sam na limundu na ovaj čajniz kilo ključ vredi li to uzeti ili ću se samo napatiti s njim
originalslika_Kilo_kljuc_Odlican_109433377.jpg
Batali to netacno. Uzeo drugarev nov isti takav. Poklopci bregastih mi se stezu na 2kg. Stezao sa njim . kad sam zavrsio nisam bregaste mogao okrenuti. Pretegao. Otisao uzeo od jednog naftasa made in germany Kljuc. Reko da vidim koliko laze onaj kad ono 5 kg. Otpustio skroz srafove stegao sa drugim kljucem i sve ok bilo.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Srdjan7 Vorel je Poljski i jeste sličan ovom ali mislim da nisu isti i da je bolji od ovog.
 
Imam i ja nesto slicno tome. KS Tools. Nisam ga uporedjivao sa nekim brendiranim kilo kljucem, ali ne bi rekao da laze. Koristio sam ga nekoliko puta i nema problema. Fora je samo da se kljuc nakon upotrebe raspusti kako se opruga ne bi sabila. Kada ona izgubi elasticnost, tada kljuc pocinje da laze.
 
Ks tools je dobar alat mismo imali ovaki kao s slike laže li ga laže.
Preteže i odlazi dihtung pa smo kupili unior i sad nema problema
 
Nekoliko pijaca sam zaobilazio gedore štelujući ključ .Bio mu je polomljen puž za štelovaje i bio je zavaren.Uzeo sam ga za 100 dinara ,malo vario ,mnogo turpijao .Rezultat je ispravan i jak štelujući ključ.





 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh