Alati i radionice

Skoro svi ključevi koje imam su Heyco al mi fali nekoliko komada i to mi bode oči. Prevrćem redovno po vašarima i tražim ih. Naću ih valjda. Ne treba mi nijedna druga marka, samo Heyco.
 
Te imam na broju. Treba mi vilasti 16-17 i okasti 18-19.

Da ti mozda ne fali ovakav kljuc? :osmeh:



img7027-copy.jpg
 
Jel ima neko Wurt brusilicu?
Wurt je trgovačka marka ,oni ne proizvode .Mislim da im brusilice proizvodi Bosch ili Fein .

- - - - - - - - - -

Evo , jedna Wurt -ova brusilica je ista kao moj Fein.
https://www.kupujemprodajem.com/Wurth-mala-brusilica-1200w-ekstra-19882079-oglas.htm?filter_id=36614297#photoBig





 
Danas mi stigo inverter koji sam narucio. Na izgled je dobro odradjen, ali je malo glomazniji nego sto sam mislio. Sutra mu radimo test voznju.


Jos da se zahvalim kolegi Vica 022 na savetima i kolegi Milton na detaljno opisanom iskustvu sa njegova dva WALMER-a.
 
Eto vidis. Izgleda da dosta nas sad imamo taj inverter i cini mi se da je najzastupljeniji od tih jeftinijih invertera.
Opet da kazem, da ne bese kolege Vice, mozda ne bih njega kupio.
 
Danas sam isprobao ovaj moj aparat. Nisam ja profesionalac da bi mogo bas da ga istestiram i da opisem to, ali sam zadovoljan. Vario sam cevi i sparing debljine 8 mm i mogu vam reci da topi samo tako. Elektrode sam koristio 2,5 i 3,2 i probao bi i 4, ali je nisam imao. Uglavnom, ne pregreje se posle 2-3 skroz spaljene elektrode i 3,2 bez problema topi na 140A i to mi je najbitnije. Znaci nisu bez veze pisali one karakteristike nego je stvarno kao sto pise.
Za sad sam zadovoljan i nadam se da ce tako i ubuduce da bude.
 
Ma nepregreva se to tako lako ako je iole kvalitetna masina unutra. Dok jednu sprzis i iskucas sljaku njemu je dovoljno da odmori. U firmi varstrojeve smo terali elektrodu jednu za drugom po celu smenu cak i 4 bazicnu i po najvecoj vrucini i nikad nijedan nije otkazao ni brljavio.Najzalije mi je sto su mi nudili nov tad preko firme da kupim i ja konjina jok.sta ce mi.A sad mi dodje da se ujedem zbog takve greske.Inverteri su vrlo zahvalni i trebalo bi da te posluzi dugo godina jer gledao sam sta je unutra spakovano a to je jedan preduslov za dugotrajnost
 
Nazad
Vrh